Łóżko to integralne miejsce w pokoju dziecięcym. Urządzając to pomieszczenie, można wybrać łóżko całkiem zwykłe, ale tak naprawdę po co? Dziecko powinno mieć niezwykłe doznania z dzieciństwa, a zatem łóżeczko dla dziecka powinno być meblem niezwykłym, o ile istnieje możliwość zakupu takiego. Dlaczego by nie, a bardzo dobrym pomysłem na pewno jest łóżko domek dla dzieci firmy Teddyroom


Tedyroom jest profesjonalnym podmiotem zajmującym się produkcją bardzo dobrej jakości mebli dla dzieci. Łóżko domek to jedna z kilku różnych propozycji znajdujących się w tejże ofercie. Łóżko domek dla dzieci jest meblem produkowanym już od wielu lat, aczkolwiek mowa jest o pewnych udoskonaleniach, które się pojawiają. Łóżko domek dla dzieci jest propozycją skierowaną zarówno do chłopców jak i do dziewczynek. Świetnie się komponuje z pomieszczeniem urządzonym na styl skandynawski, ale jak najbardziej także do innych stylów aranżacyjnych.

Dlaczego łóżko domek?

Powstaje bardzo proste pytanie o to, dlaczego warto wybrać drewniane łóżko w kształcie domku? Na pewno jednym z powodów jest jego odmienność, co dla dziecka stanowi atrakcję samą w sobie. Łóżeczko domek jest meblem funkcjonalnym, ponieważ stanowi ono idealne miejsce zabawy, nauki i odpoczynku. Co bardzo istotne, ten dziecięcy mebel jest tym, na którym dzieci bardzo chętnie zasypiają i bardzo chętnie chcą przebywać. Jest to mebel bardzo bezpieczny, co w odniesieniu do dzieci ma kluczowe znaczenie. To łóżko dla dziecka jest wykonywane z drewna sosnowego, a tym samym w tym względzie zapewnione jest pełne bezpieczeństwo. Dowodem na to jest przyznany produktowi certyfikat FSC, który zwyczajowo przyznawany jest tylko Lasom Państwowym. 

Bezpieczeństwo w każdym zakresie

Kwestia bezpieczeństwa w odniesieniu do łóżka dziecięcego ma istotne znaczenie. Łóżko dla dziecka domek jest wykonane z naturalnego drewna. Do jego produkcji stosuje się tylko bezpieczne farby i lakiery. Nie mamy zatem do czynienia z żadnymi toksycznymi ani powodującymi reakcje alergiczne substancjami. Poza tym łóżko w kształcie domku nie posiada żadnych ostrych krawędzi dlatego nie ma ryzyka wyrządzenia sobie krzywdy, nie ma ryzyka związanego z jakimkolwiek urazem. Dostępne są różne modele łóżek domków. Można zatem wyróżnić:

  • łóżko domek z barierkami zabezpieczającymi,

  • łóżko domek bez barierek zabezpieczających,

  • łóżko domek z szufladą,

Owa szuflada jest bardzo praktycznym rozwiązaniem pozwalającym schować w niej wiele różnych elementów. Łóżko dziecięce w kształcie domku jest meblem oferowanym w różnych standardowych oraz wykonywanych na specjalne zamówienie rozmiarach. Podobnie rzecz ma się z zastosowaną kolorystyką. Łóżko typu domek można zakupić w barwie podstawowej, białej lub też w innej dowolnej zamówionej kolorystyce.

Materace do łóżek

Nieodłącznym elementem, jakim posiada łóżko dziecięce domek jest oczywiście materac. Przede wszystkim należy wskazać, że jest to wygodny, strefowy materac dostosowany wielkością do danego dziecka, który pozwala nie tylko dobrze się wyspać, ale równocześnie jest zdrowy dla kręgosłupa. Materac jest opatrzony certyfikatem OEKO-Tex 100, który stanowi potwierdzenie bezpieczeństwa. 

Na stronie internetowej Teddyroom.pl można zapoznać się ze znacznie szerszą ilością dokładnych informacji na temat tego nowoczesnego mebla dziecięcego. Łóżko domek dla dzieci to świetne miejsce do zabawy, odpoczynku, snu, nauki i dlatego też jest to mebel lubiany zarówno przez same dzieci jak i przez ich opiekunów.Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku