Codziennie dostarczane pod drzwi pudełka to obecnie bardzo popularna forma diety. Trudno się temu dziwić – takie rozwiązanie jest bardzo wygodne, a do tego pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu, który przeznaczyłbyś na planowanie jadłospisu, zakupy i gotowanie. Ale jak wybrać najlepszą dietę pudełkową spośród wielu ofert dostępnych na rynku? Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę. Posiłki na cały dzień w ramach diety pudełkowej

Z tekstu dowiesz się:

  • na jakie kwestie logistyczne zwrócić uwagę podczas wyboru diety pudełkowej,
  • dlaczego catering z wyborem menu jest lepszy od zwykłych ofert,
  • jak dobrać dietę pudełkową do swojego zapotrzebowania kalorycznego.

Obecnie w Polsce istnieją setki firm, które oferują klientom dietę pudełkową z dostawą. A skoro wybór jest tak duży, to… warto trochę powybrzydzać! Zebraliśmy i opisaliśmy dla Ciebie kilka istotnych kwestii, na które warto zwrócić uwagę.

Catering dietetyczny w Twoim mieście

Większość cateringów dietetycznych, szczególnie jeśli dopiero zaczynają swoje działanie, dostarcza posiłki tylko w określonym rejonie. Najczęściej są to największe miasta w Polsce albo region lokalny dla danej firmy. Dlatego pierwszą kwestią, na którą trzeba zwrócić uwagę podczas wyboru idealnej diety, jest możliwość dowozu pod wskazany adres oraz przewidywane godziny dostawy

Jako przykład poznaj sposób działania Nice To Fit You. Kierowcy tej firmy cateringowej kursują po wielu miastach Polski – zarówno tych największych, jak i nieco mniejszych. Pełną listę z łatwością znajdziesz w internecie. Samochody dostawcze wyruszają w trasy wcześnie rano i kursują do około 10:00. Wszystko po to, aby dostarczyć pudełka wszystkim klientom najpóźniej w porze śniadania. Co ważne, w NTFY nie musisz się ograniczać do jednego stałego miejsca dostawy. Jeśli np. zazwyczaj pracujesz w domu, ale jednego dnia musisz wyjątkowo pojawić się w biurze wcześnie rano, po prostu zgłoś zmianę adresu dostawy w Dziale Obsługi Klienta – telefonicznie lub mailowo.

Najlepsze diety pudełkowe z wyborem menu

Wiesz już, które z firm dowożą catering w Twojej okolicy. Ale jak wybrać spośród ich oferty najlepszą dietę pudełkową? To oczywiście zależy od tego, jakie kryteria przyjmiesz jako decydujące. Jedną z najciekawszych na rynku opcji, o których być może jeszcze nie słyszałeś, jest catering z wyborem menu. To możliwość oferowana przez firmę Nice To Fit You, która polega na samodzielnym komponowaniu swojego codziennego jadłospisu spośród 20, 25 lub nawet 30 dostępnych opcji posiłków (w zależności od zamówionego pakietu). Ta wyjątkowa usługa zdecydowanie wyróżnia dietę NTFY na tle konkurencji. Wyobraź sobie, jak wspaniale byłoby codziennie odbierać spod drzwi pudełka wyłącznie z daniami, które lubisz!

Dieta pudełkowa dobrana do Twojego zapotrzebowania kalorycznego

Wybór dań z różnych diet na dany dzień to pestka – wystarczy, że poświęcisz kilka minut, aby skorzystać z aplikacji mobilnej NTFY. Zanim jednak to zrobisz, powinieneś jeszcze na etapie zamawiania diety wybrać odpowiednie dla Ciebie dzienne zapotrzebowanie kaloryczne.

Aby ułatwić sobie obliczenia, skorzystaj z kalkulatora kalorii dostępnego na stronie internetowej NTFY. W odpowiednie rubryki wpisz swój wiek, płeć i masę ciała. Wybierz z listy także cel, który chcesz osiągnąć – schudnięcie, przyrost masy mięśniowej lub po prostu zdrowe odżywianie. Na podstawie uzyskanego wyniku z łatwością dobierzesz dietę pudełkową, która będzie dopasowana specjalnie do Ciebie.

 

Pamiętaj, że najlepsza dieta pudełkowa to inwestycja zarówno w Twoje zdrowie i piękną sylwetkę, jak i oszczędność czasu! Sprawdź ofertę NTFY i skorzystaj z niemal nieograniczonych możliwości wyboru.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku