Czy coraz częściej pracujesz w domu i z tego powodu zamierzasz stworzyć w nim lub odświeżyć gabinet? Jeśli tak, jak najbardziej pochwalamy ten pomysł, ponieważ doskonale zdajemy sobie sprawę, że odpowiednie otoczenie może zainspirować i zmobilizować do pracy. Posiadamy dla ciebie kilka propozycji nowoczesnych, ciekawych mebli, które sprawdzą się w różnych aranżacjach. Zobacz, co najbardziej będzie pasować do twojego home office.
fot. materiały prasowe

Nowoczesne, lekkie i funkcjonalne biurko

Biurko to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia każdego gabinetu. To na nim znajduje się komputer i dokumenty, a co za tym idzie - przy nim spędzamy najwięcej czasu. Z tego powodu powinno charakteryzować się szeregiem cech, które ułatwią pracę.

Przede wszystkim biurko powinno być funkcjonalne. Warto zadbać, aby posiadało kilka szuflad, które pomieszczą przydatne akcesoria i przynajmniej część dokumentów, wykorzystywanych w pracy. W zależności od wykonywanych zadań i upodobań, może to być tylko jedna szuflada lub kilka, my jednak serdecznie polecamy wersję, która ma ich więcej. Na pewno ułatwi utrzymanie porządku i sprawi, że wszystkie najważniejsze przedmioty będą w zasięgu ręki.

Jednocześnie biurko powinno być lekkie i wygodne, aby nie przytłaczało sobą całego pomieszczenia, a jednocześnie pomagało w pracy za sprawą wygody i odpowiednio dużego blatu. Idealnym wyborem, łączącym w sobie opisane cechy, może być biurko Thon w kolorze czarnym, które wsparte jest na metalowym stelażu i posiada trzy wygodne szuflady oraz półkę. Nie wątpimy, że wspomoże wszystkie zadania, które będą na ciebie czekały.

Wygodne krzesło

Przy biurku trzeba siedzieć, a wygodne miejsce to podstawa do osiągnięcia sukcesu i uniknięcia bólu kręgosłupa, karku czy ramion. Z tego względu do swojego biurka powinieneś wybrać wygodne krzesło, które będzie stanowiło dobre podparcie dla twoich pleców i łokci. Dodatkowo, warto zadbać, by miało styl dopasowany do biurka, dzięki czemu stworzą harmonijny zakątek.

Do biurka Thon możemy polecić między innymi krzesło obrotowe Aura w kolorze ciemnoszarym. Ma bardzo wygodne, jednolite siedzisko i odznacza się minimalistycznym wyglądem, który świetnie sprawdzi się w twoim home office.

Lekki regał

Sklep z meblami DKwadrat specjalizuje się w lekkich, nowoczesnych meblach. W wyposażeniu gabinetu, które proponuje, nie mogło więc zabraknąć odpowiednich regałów, które pomogą w przechowywaniu książek, segregatorów, teczek i oczywiście osobistych drobiazgów, urozmaicających i ocieplających przestrzeń. Jednym z takich mebli jest funkcjonalny, bardzo lekki i przestronny regał Oxford V w kolorze czarnym.

Będzie pięknie współgrał z zaproponowanymi wyżej meblami, a dodatkowo nie przytłoczy pomieszczenia za sprawą swojej nowoczesnej, industrialno-minimalistycznej konstrukcji. Wypróbuj go i przekonaj się, że nie chcesz już żadnego innego.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:

biurko

Wersja do druku