Maseczka Inventi Mask to dzieło najnowocześniejszej technologii, która użyta została w służbie walki z pandemią covid-19. Produkt ten powstał dzięki współpracy grypy spółek działających w branży biotechnologicznej NanoGroup i firmy Marion, która zajmuje się jego dystrybucją. W jaki sposób maseczki te chronią przed wirusami?

Pandemia covid-19 panoszy się na świecie już grubo ponad rok, a wciąż nie znaleźliśmy skutecznego remedium, które dawałoby pełne bezpieczeństwo. Co prawda masowe szczepienia wydają się być rozwiązaniem, jednak w praktyce nie idą one tak szybko, jak na początku zakładano. Nic więc dziwnego, że ludzie oszukują na własną rękę rozwiązań, które pozwoliłyby im zabezpieczyć się przed zakażeniem. Jedną z najnowszych broni w walce z wirusem są maseczki Inventi Mask.

Inventi Mask – w jaki sposób chronią przed wirusem?

Jest wiele rodzajów maseczek który możemy wybrać - o czym przeczytasz tutaj: https://inventimask.com/jaka-maseczke-ochronna-wybrac/. Ale jeden rodzaj maseczek jest inny - to Inventi Mask - dzieło najnowocześniejszej technologii, która użyta została w służbie walki z pandemią covid-19. . Produkt ten powstał dzięki współpracy grypy spółek działających w branży biotechnologicznej NanoGroup i firmy Marion, która zajmuje się jego dystrybucją. W jaki sposób maseczki te chronią przed wirusami? Każda maseczka składa się z trzech warstw. Warstwa zewnętrzna wykonana została z wytrzymałego materiału, który trwale nasączono jodopowidonem. Jest to kompleks jodu z PVP (powidon), który wykazuje niezwykle silne działanie niszczące komórki bakterii, grzybów i wirusy – w tym również należące do grupy koronawirusów. Jest on popularnym środkiem odkażającym, który dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii został zastosowany w maseczkach chroniących przed zakażeniem. Drugą warstwę maseczki stanowi gęsto usieciowany materiał filtrujący. Trzecia warstwa zapewnia użytkownikowi komfort podczas noszenia maseczki.

Czy maseczki Inventi Mask są całkowicie skuteczne?

Skuteczność maseczek Inventi Mask została potwierdzona zarówno wewnętrznymi, jak i całkowicie niezależnymi badaniami. Zawarty w maseczkach jodopowidon skutecznie eliminuje 99,9 procent mikroorganizmów, które znajdą się na maseczce. W porównaniu z innymi, powszechnie dostępnymi środkami jest to więc skuteczność wyjątkowo wysoka. Włóknina filtrująca, z której wykonana została środkowa warstwa maseczki ma z kolei skuteczność 98 procent, co sprawia, że produkt ten należy stawiać w jednym szeregu z najlepszymi, dostępnymi na rynku środkami zabezpieczającymi. Maseczki Inventi Mask w pełni spełniają międzynarodowe normy medyczne dla tego rodzaju produktów.

Jak długo można nosić maseczkę Inventi Mask

Wielką zaletą masek Inventi Mask jest to, że w porównaniu do innych produktów tego rodzaju można nosić je bardzo długo. Maseczka może być używana nawet przez dwie doby, zachowując przez cały ten czas wysoką skuteczność i stanowiąc zabezpieczenie przeciwwirusowe dla użytkownika. Wszystkie mikroorganizmy znajdujące się na maseczce są natychmiastowo neutralizowane, dlatego też można bezpiecznie jej dotykać.

Czy to się opłaca – koszt maseczek Inventi Mask

Koszt jednej maseczki Inventi Mask to w tym momencie niewiele więcej niż dwa złote. Biorąc pod uwagę wysoką skuteczność maseczek i długo czas użytkowanie jednej sztuki, należy zatem uznać, że z ekonomicznego punktu widzenia jest to jeden z najbardziej opłacalnych produktów zabezpieczających przed wirusami i innymi mikroorganizmami z dostępnych na rynku.

Gdzie można je kupić?

Maseczki dostępne są w sieci sklepów Biedronka, na portalu aukcyjnym allegro a także na stronie internetowej producenta: https://inventimask.com/


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku