Biżuteria - najlepsza przyjaciółka każdej kobiety, nieustannie zaskakuje nas swoim nowym obliczem. Nowoczesne zdobnictwo, efektowne formy i wyjątkowy design to rzeczy, które robią wrażenie. Niezależnie od tego czym co sezon zaskakują nas projektanci, są 3 modele kolczyków, dobrze nam znanych od lat, z którymi nie możemy się rozstać.

PONADCZASOWA KLASYKA

Kolczyki koła to biżuteria, która nigdy nie wyjdzie z naszych łask i nie rozerwą jej szpony fast fashion. To jedne z najstarszych znanych nam rodzajów kolczyków, noszonych od starożytności po czasy współczesne. Kolczyki koła najlepszy przykład na to, że dobry design nigdy się nie starzeje. Niech podniosą rękę do góry wszyscy, którzy nie znają ani jednej kobiety kochającej kolczyki koła. Brak rąk? Wcale nas to nie dziwi.

Wielkość w tym wypadku nie ma zbyt dużego znaczenia. Od tych wielkości guzików, do kolczyków kół o średnicy grejpfrutów. Im większe oraz im więcej tym lepiej, byleby wygodnie. Małe nosimy łącznie, duże zdecydowanie solo.

KOLCZYKI PRZECIĄGANE

Stały się popularne całkiem niedawno. Mają kilka różnych wymiarów, duże i masywne formy lub lekkie i delikatne. Łączy je jedno -> są długie i wygodne. Większość z nich to połączenie łańcuszka z ozdobnym elementem. Kolczyki przeciągane są w większości elastyczne i tańczą wokół uszu, zapewniając maksymalną wygodę i komfort. Z każdym ruchem odbijają światło, mieniąc się delikatnie wokół twarzy. Zwłaszcza złote kolczyki z diamentowanymi ogniwami dają nam ten efekt. Totalny must have!

DŁUGIE I WISZĄCE

Kolczyki wiszące to kategoria biżuterii, do której możemy zaliczyć tysiące modeli kolczyków. I to jest piękne! Wybierasz dokładnie takie jakie chcesz, kruszec, motyw, wykończenie i efekt. Kolczyki wiszące mają niesamowitą moc, którą doceni każda kobieta - optycznie wyszczuplają i wysmuklają twarz i szyję. Dobranie odpowiedniej długości i modelu pozwoli nam dodać kropkę nad i w naszej stylizacji. Świetnie komponują się z basicowymi szafami i total lookami, w których to kolczyki przyciągają naszą uwagę i grają pierwsze skrzypce.

Znajdź dla siebie idealny model kolczyków, przebierając w szerokiej ofercie kolczyków kół, przeciąganych i wiszących marki Irbis. Wybierz ponadczasowe modele, jeśli lubisz klasykę i przyzwyczajasz się do swojej biżuterii oraz chcesz, aby była z Tobą na lata. Albo zupełnie odwrotnie, zdecyduj się na biżuterię modową, dopasowując biżuterię do pory roku, modnych kolorów danego sezonu, czy posiadanych ubrań. Wszystkie chwyty dozwolone w poszukiwaniu idealnego looku.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku