Czas leczy rany, w tym każde złamane serce. Tegoroczne Walentynki będą świętem także dla singli i cyników niewierzących w prawdziwą miłość, a nowa kolekcja i kampania marki Swatch przedstawią ten - najważniejszy dla zakochanych dzień w roku, w zaskakującej odsłonie.

 

 


Zamiast zwyczajowych wyznań miłosnych nowe modele z kolekcji Swatch idą pod prąd sentymentalnej atmosferze.

Każdy z nich opowiada historię nieszczęśliwej miłości z przymrużeniem oka i nutą sarkazmu, która ma niemal terapeutyczny wpływ na osoby niebędące w związku.

Model P(E/A)NSE-MOI przykuwa wzrok czerwonym paskiem, którego wewnętrzną część zdobi dobrze nam znany wzór serc. W zestawie także plastry na złamane serce!

Model HATE 2 LOVE to prawdziwa huśtawka emocji! Zegarek ma dwa oblicza – za dnia mówi „I hate to love you”, lecz gdy zapada noc, jego tarczę rozświetla miłosne wyznanie „I love you”. Brzmi znajomo?

Lata 70. nigdy nie wychodzą z mody, a uwielbienie marki Swatch dla stylu retro nie słabnie. Oba zegarki New Gent BEATING LOVE i Gent BEATING PINK emanują pozytywną energią dzięki kolorowym liniom, które biegną od tętna na nadgarstku do serca na tarczy.
 
Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:

Ile kalorii ma ser camembert-light
Ile kalorii ma brie
Ile kalorii ma biały ser
Plaster cebuli kcal

Wersja do druku