Praktycznym domem możemy nazwać miejsce, które wyposażone jest w wiele przydatnych sprzętów, gadżetów i przyborów. Rodzice często cenią sobie urządzenia, które ułatwiają funkcjonowanie w domu oraz usprawniają codzienne czynności. Ważne jednak jest również, by gadżety te były praktyczne i łatwe w obsłudze.

W sklepie internetowym Elktom.pl możemy znależć wiele pożytecznych sprzętów, które przysłużą się wszystkim domownikom. Oto kilka z nich!

Zdrowy sok dla całej rodziny

Aktualnie coraz bardziej zwracamy uwagę na to co jemy, jak jemy i gdzie jemy. Jedzenie “na mieście” nie zawsze okazuje się zdrową alternatywą dla naszego ciała. Praca i inne obowiązki sprawiają, że nie mamy czasu na przygotowywanie posiłków w domu. Czas to zmienić i zadbać o własne zdrowie! Z wyciskarką wolnoobrotową Amica JSM 4012 zdobędziesz wymarzoną formę. Dzięki bombie witaminowej w postaci soków, poprawisz swoje samopoczucie, zdrowie i figurę. Zrezygnuj z kupowania soków w plastikowych butelkach, pełnych konserwantów . Za pomocą wyciskarki wolnoobrotowej Amica JSM 4012 zrobisz pyszny napój ze swoich ulubionych owoców i to zaledwie w kilka minut!

Wyciskarka wolnoobrotowa Amica JSM 4012 wyposażona jest w specjalny wałek, który miażdży składniki, ale nie narusza struktury komórkowej owoców. W ten sposób zostaje zachowana większa ilość witamin i mikroelementów, które wzmacniają nasz organizm. Wyciśnięty sok nie nagrzewa się podczas przygotowywania. Do jego wnętrza nie dociera duża ilość powietrza, przez co jest on trwalszy oraz zachowuje swoją barwę i walory smakowe. 

Wyciskarka wolnoobrotowa Amica JSM 4012 składa się z sita wykonanego ze szlachetnej stali, które jest łatwe w czyszczeniu i zapobiega zatykaniu się wyciskarki. Ponadto, urządzenie to posiada specjalną uszczelkę zabezpieczająca przed kapaniem soku. 

Czyste powietrze i spokojny sen

Oczyszczacz powietrza Oczyszczacz powietrza TEESA PURE LIFE P500 przeznaczony jest do pomieszczeń o powierzchniach do 15 m2. Dzięki temu urządzeniu jesteśmy w stanie pozbyć się wszelkich zanieczyszczeń i nieprzyjemnych zapachów. 

Funkcja trybu nocnego sprawia, że oczyszczacz powietrza zmniejsza tryb pracy wentylatora, dzięki czemu zredukowany zostaje poziom hałasu wytwarzanego przez urządzenie. Podświetlane przyciski i wskaźnik powietrza zostają przyciemnione, dzięki czemu domownicy mogą spokojnie zasnąć, a jednocześnie cieszyć się czystym powietrzem. 

Filtry HEPA znajdujące się w oczyszczaczu powietrza TEESA PURE LIFE P500 eliminują najdrobniejsze cząsteczki zanieczyszczeń. To urządzenie jest idealnym rozwiązaniem dla alergików, astmatyków i osób podatnych na infekcje górnych dróg oddechowych. 

Z kolei filtry węglowe, w które wyposażone są oczyszczacze powietrza, odpowiedzialne są za usuwanie zanieczyszczeń gazowych np. dym papierosowy lub lotne związki organiczne, substancje rakotwórcze, toksyczne i drażniące.

Filtr wstępny, znajdujący się w oczyszczaczu powietrza TEESA PURE LIFE P500, odpowiada za zatrzymywanie największych cząsteczek zanieczyszczeń m.in. pyłki kwiatów, kurz lub sierść zwierząt. Filtr ten może być myty w wodzie. Ważne by pamiętać o prawidłowym czyszczeniu urządzenia, gdyż czynność ta ma decydujący wpływ na jego działanie. 

Termometr Bezdotykowy BRAUN BNT400 Age Precision

https://eltkom.pl/Termometr-Bezdotykowy-BRAUN-BNT400-Age-Precision-p148583

To urządzenie sprawdzi się w niejednym domu. Jeśli jesteś rodzicem, z pewnością wiesz o konieczności posiadania tego sprzętu w swojej apteczce. Termometr Bezdotykowy BRAUN BNT400 Age Precision idealnie sprawdzi się w pomiarach temperatury u dzieci i osób dorosłych. System Age Precision sprawia, że z łatwością możesz wyeliminować wątpliwości pomiaru temperatury. Termometr wyposażony jest w czujnik, który pozwala na wychwycenie 2 razy więcej ciepła emitowanego przez człowieka niż zwykłe termometry czołowe. Mierzenie ciepłoty ciała zajmuje zaledwie 2 sekundy! Termometr Bezdotykowy BRAUN BNT400 Age daje możliwość badania temperatury metodą dotykową i bezdotykową. Kolejnym plusem urządzenia jest wbudowany cichy tryb do mierzenia temperatury w nocy, tak by nie budzić malucha. To niezastąpione urządzenie dla rodziców posiadających małe dzieci. Termometr zasilany jest na baterie dołączone do zestawu. Przechowywanie go jest bardzo łatwe, dzięki niewielkim wymiarom.Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:

oczyszczacz powietrza czy warto kupić

Wersja do druku