Zamknięte w złocistym opakowaniu perfumy od Paco Rabanne są jednymi z największych hitów perfumeryjnych ostatnich lat. 1 Million podbił światowy rynek, zyskując przychylne opinie od szerokiego grona mężczyzn. Zapadł także w pamięci ogromnej liczbie kobiet, które pytane o najbardziej seksowny męski zapach, wybierają właśnie 1 Million. Od dnia premiery w 2008 roku ich popularność nie maleje. Czym cechuje się zapach Paco Rabanne 1 Million?

Jak powstał 1 Million?  

Ta propozycja zapachowa została przygotowana przez trzech perfumiarzy – Christoph Raynaud, Olivier Pescheux oraz Michel Girard. Francuska marka Paco Rabanne, 1 Milion okazała się największym sukcesem dla tego producenta, która doczekała się wielu kontynuacji i odpowiedników.

Twórcy chcieli zaprezentować światu opowieść ambitnego i zawziętego mężczyzny sukcesu oraz jego życiowej wędrówki. Osoba, którą miały przedstawiać te perfumy, dokładnie wie, czego chce od życia i za wszelką cenę dąży do tego, by to osiągnąć.

Flakon przywodzi na myśl sztabkę złota. Potwierdza tylko to, że osoba, która używa tego produktu, ma wszystko w zasięgu ręki – nawet sztabkę złota wartości miliona.

Jak pachną perfumy Paco Rabanne 1 Million?

Zaraz po aplikacji kompozycja wydaje się być nadwymiar słodka, a na pierwszy plan wysuwa się aromatyczna i orzeźwiająca mandarynka. Ten dojrzały i soczysty owoc energetyzuje swoją słodyczą. Woń zostaje jednak delikatnie przełamywana miętą pieprzową. To z kolei sprawia, że produkt staje się świeży.

Mięcie i mandarynce towarzyszy także grejpfrut, którego obecność niweluje nadmiar słodyczy tej kompozycji. Gorzkie akcenty umacniają w przekonaniu o dojrzałości i charyzmatyczności zapachu. W nucie głowy przebijają się także budujące serce zapachu orientalne przyprawy.

Jednak w przypadku 1 Million, to uczucie słodkości i wytworności jest jedynie chwilowe i  złudne. Nagle odczuwamy tu coś kwiatowego i intensywnego. Kompozycja zawdzięcza swój wdzięk i charakter obecności róży. Nie powoduje ona jednak mdłości, a bardzo umiejętnie zbliża użytkownika do swojego mydlanego akordu.

Nuta bazowa to już gratka dla prawdziwego mężczyzny – pojawia się tutaj niezwykle pożądany akord skórzany. Wokół niego wirują drzewne nuty, cedr i ambra wzajemnie się uzupełniają, by na koniec ustąpić silnej i pewnej siebie paczuli. To właśnie 1 Million – zapach dla prawdziwego i charyzmatycznego mężczyzny.

1 Million – o czym opowiada nam flakon?

Propozycja od Paco Rabanne mieści się w połyskującym i minimalistycznym flakonie, który przypomina sztabkę złota. Logo i nazwa perfum znajduje się na środku flakonu, napisana pozłacanym frontem. Całość bardzo dobrze odwzorowuje klimat kompozycji. Ciemne szkło wskazuje na wieczorowy charakter zapachu. Bardzo dobrze zaprojektowano również atomizer. Działa bez zarzutów i umożliwia sprawne dozowanie zapachu w wybranym przez siebie miejscu. Całość prezentuje się bardzo luksusowo, elegancko i prestiżowo. Przywodzi na myśl bogactwo i kunszt, ale także wolę walki i chęć zdobycia tego, czego się pragnie.  

1 Million – dla kogo będzie najlepszy?

Perfumy One Million to propozycja dla charyzmatycznego mężczyzny, który bez zastanowienia stawia wszystko na jedną kartę. Przypomina coś na kształt gry hazardowej, w której chodzi wyłącznie o jedno – złoto! Ten metal szlachetny symbolizuje męską władzę, która rozpala w mężczyźnie pożądanie, namiętność i wolę walki. Podkreśli wieczorowe i odważne, eleganckie stylizacje, ale dzięki swoim nieoczywistym połączeniom, będzie doskonale podkreślał casualowe kreacje na co dzień.

Zapach ten nie tylko podkreśli wieczorowe i eleganckie stylizacje, ale dzięki swoim nieoczywistym połączeniom, będzie doskonale uzupełniał charakter tego, kto go nosi. Bardzo sensowna propozycja, tylko, dla najodważniejszych przedstawicieli męskiej płci.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku