Programy lojalnościowe to sposób często wykorzystywany przez sklepy, które chcą zyskać nowych klientów i docenić tych najbardziej oddanych. Karta TchiboCard stworzona przez markę Tchibo to doskonała okazja dla wszystkich fanów kawy i nie tylko na korzystanie z dedykowanych przywilejów – dowiedz się, jak dołączyć do programu i ile możesz zyskać!
Program lojalnościowy Tchibo to nie puste hasło marketingowe – to realne korzyści podczas zakupów w sklepach stacjonarnych i w sklepie internetowym Tchibo. Jako posiadacz karty TchiboCard możesz korzystać z darmowej dostawy zamówień on-line i specjalnej oferty cenowej na wybrane produkty. To dopiero początek długiej listy przywilejów, którymi możesz cieszyć się od razu po przystąpieniu do programu lojalnościowego!

Jak dołączyć do klubu TchiboCard? To prostsze, niż myślisz! Aby otrzymać własną kartę lojalnościową, nie musisz spełnić żadnych wymagań – wystarczy, że wypełnisz formularz rejestracyjny, który znajdziesz na stronie internetowej Tchibo: https://www.tchibo.pl/-c400016965.html. Jego wypełnienie i wysłanie zajmie Ci dosłownie parę minut. Po zakończeniu procesu rejestracji zostanie do Ciebie wysłana karta lojalnościowa TchiboCard, z której możesz korzystać już przy kolejnych zakupach. Do klubu możesz również dołączyć wypełniając papierowy formularz w sklepie stacjonarnym. W obu przypadkach możesz zacząć korzystać ze wszystkich przywilejów od razu po rejestracji, chociaż plastikową imienną kartę otrzymasz pocztą na wskazany przez Ciebie adres w ciągu kilku tygodni. 
Dzięki aplikacji mobilnej Tchibo, dostępnej na urządzenia z Androidem i iOS-em, nie musisz nosić w portfelu plastikowej karty wybierając się na zakupy w sklepie stacjonarnym. Wystarczy, że ściągniesz aplikację na swój telefon i zalogujesz się na konto TchiboCard, a wirtualną kartę lojalnościową będziesz mieć zawsze przy sobie, nawet bez dostepu do internetu.

Karta lojalnościowa Tchibo - dlaczego warto?

Po dokonaniu rejestracji możesz korzystać z wyjątkowych przywilejów. Każdemu klubowiczowi programu lojalnościowego TchiboCard przysługuje darmowa dostawa zakupów dokonanych w sklepie internetowym Tchibo. Przy każdym zamówieniu oszczędzasz minimum 12,50 zł! Zamawiasz na wybrany przez Ciebie adres i nie ponosisz kosztów wysyłki.

Co tydzień możesz kupować wybrane produkty z najnowszych kolekcji w obniżonych cenach – możliwość korzystania z tego benefitu zarezerwowana jest tylko dla uczestników programu lojalnościowego. I są to przede wszystkim bestsellery z każdej nowej kolekcji!
Dzięki karcie TchiboCard możesz także zbierać punkty lojalnościowe, czyli Ziarna, które otrzymujesz przy każdym zakupie w sklepach stacjonarnych i w sklepie online. Jeżeli zbierzesz odpowiednią minimalną liczbę punktów, możesz wymienić je na zniżki na dowolne produkty podczas kolejnych zakupów. To Ty decydujesz, co kupujesz taniej.

TchiboCard to program lojalnościowy, w którym otrzymasz niespodziankę urodzinową, skorzystasz z sezonowych ofert i nie przegapisz żadnej promocji! Do grona stałych benefitów dołączyła właśnie atrakcyjna oferta na zbieranie punktów lojalnościowych dla posiadaczy ekspresu Esperto – będąc Klubowiczem, za każdy zakup kawy i akcesoriów kawowych otrzymasz 10 razy więcej punktów lojalnościowych.

W programie TchiboCard pojawiły się też niedawno specjalne cotygodniowe oferty na kawę i kapsułki Cafissimo, dzięki którym ulubioną kawę kupisz taniej.
Nie wahaj się – dołącz do programu lojalnościowego TchiboCard już teraz, zbieraj punkty lojalnościowe, korzystaj ze specjalnych promocji i bezpłatnej dostawy zamówień on-line i nie przegap żadnej okazji!

Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku