Gwiazdka to doskonały moment, żeby obdarować rowerzystę prezentem związanym z jego zainteresowaniem. Internetowy sklep rowerowy pełen jest rozmaitych propozycji, które docenią fani jazdy na dwóch kółkach. Sprawdźmy zatem, jaki prezent na gwiazdkę wybrać dla rowerzysty.
Pomysły na prezenty świąteczne czasami pojawiają się bardzo szybko, a niekiedy mamy z nimi problemy. Co kupić mężowi? Co żonie? Co chłopakowi? Co dziewczynie? Co kupić na gwiazdkę dziecku? Te pytania nas prześladują, a świąteczna gorączka jeszcze bardziej podkręca atmosferę. W końcu pada pytanie: jaki prezent na gwiazdkę dla rowerzysty? Spokojnie, mamy kilka propozycji.

Oświetlenie rowerowe

Każdy, podkreślamy to, każdy miłośnik jazdy na dwóch kółkach potrzebuje dobrego oświetlenia rowerowego. W internetowym sklepie rowerowym znajdziemy mnóstwo ciekawych propozycji. Lampki na przód? Lampki tylne? Wszystkie dostępne są w sklepie, w coraz ciekawszych cenach. Jakie modele wybierać? Na przód sprawdzą się lampki rowerowe o mocy 100 - 200 lumenów, jeśli obdarowywany podróżuje jedynie po mieście. Kiedy wybiera się na przejażdżkę poza miasto, potrzebuje mocniejszego oświetlenia przedniego, np. 400 - 500 lumenów. W lesie z kolei sprawdzą się lampki o mocy 800 - 1000 lumenów. Z tyłu zaś wystarczy oświetlenie czerwone o mocy 100 lumenów. Dzięki takiemu zestawowi rowerzysta oświetli sobie drogę, także tą powrotną do domu, a przy okazji będzie bezpieczniejszy.

Torby i sakwy

Nasz rowerzysta uwielbia dłuższe wycieczki? Nie ma problemu. Dla niego też znajdziemy prezent. Świetną propozycją będą różnego rodzaju torby i sakwy. Jeśli obdarowywany dysponuje odpowiednim rodzajem roweru, czyli turystycznym, może je swobodnie przyczepić. Do toreb i sakw będzie mógł schować niezbędne w dłuższej wyprawie narzędzia, prowiant oraz napoje. Do większych modeli toreb i sakw zmieszczą się nawet ubrania.

Licznik rowerowy

Jeden z najpopularniejszych prezentów dla rowerzystów, to licznik rowerowe. Pozwala on m.in. na mierzenie ilości zrobionych kilometrów, a także aktualnej oraz średniej prędkości. Modele dostępne w internetowym sklepie rowerowym różnią się między sobą wielkością, a co za tym idzie, ilością wyświetlanych informacji, zaawansowanymi opcjami, a także sposobami podłączenia. Licznik rowerowy sprawdzi się jako prezent dla rowerzysty, który uwielbia mieć pod kontrolą ilość przebytych kilometrów i rzucać sobie wyzwania na szybsze ich pokonywanie.

Narzędzia rowerowe

Wielu rowerzystom w trakcie krótkich i długich wycieczek może zdarzyć się awaria jednośladu. Gdzie wtedy szukać pomocy? Tu może być problem. Dlatego każdy miłośnik jazdy na rowerze powinien posiadać przy sobie, zwłaszcza w trakcie dłuższych wypraw, mały zestaw narzędzi. Internetowy sklep rowerowy oferuje nam m.in. wielofunkcyjne podręczne klucze, czy też zestawy kluczy. Takie prezenty pomogą w ewentualnych naprawach w trakcie jazdy, ale też będą stanowić wyposażenie małego przydomowego warsztatu.

Odzież

Ciekawą propozycją na prezent gwiazdkowy dla rowerzysty może być również element odzieży. Sprawdzą się tutaj wszelkiego rodzaju opaski na głowę, czy też czapki rowerowe. Jeśli dobrze znamy rozmiar noszonych ubrań osoby obdarowywanej, możemy pokusić się o zakup koszulki rowerowej lub spodni.

Podsumowanie

Pomysłów na prezenty na gwiazdkę dla rowerzysty może być całkiem sporo. Sprawdzą się akcesoria w postaci toreb, sakw, liczników rowerowych, narzędzi, ale także obowiązkowe wyposażenie jednośladu jak lampki na przód i na tył. Ciekawym prezentem może być także element odzieży rowerowej. Wszystkie te przedmioty możemy kupić bez wychodzenia z domu w internetowym sklepie rowerowym, a paczkę z prezentem dostarczy nam kurier lub listonosz.
 

Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:

telefon kom?rkowy

Wersja do druku