Gdy szukamy prezentu, czy to urodzinowego, czy świątecznego, często nie mamy pomysłu, co wybrać. Nikogo to jednak nie powinno dziwić czy oburzać – wiele osób kupuje sobie to, co chce, a im większy wybór w sklepach, tym trudniej wybrać coś konkretnego. Dzisiaj podpowiemy Wam, jak wybrać odpowiedni prezent. I przedstawimy aż 5 propozycji!


Partnerem niniejszego materiału jest Galeria Bronowice w Krakowie. To właśnie tutaj kupicie wszystko, co poniżej przedstawimy!

1. Karta podarunkowa

Oto opcja, gdy naprawdę nie wiemy, co wybrać… lub gdy chcemy mieć pewność, że prezent na pewno będzie trafiony. Możemy zdecydować się na kartę konkretnego sklepu, sieci sklepów, ale również danego centrum halowego – ostatnia opcja jest obecnie coraz bardziej popularna. To wszystko dzięki jej wszechstronności – w przypadku Galerii Bronowice kartę możemy doładować kwotą od 30 zł do aż 4 000 zł, a obdarowana a osoba może ją wydać w niemal dowolnym sklepie na terenie Galerii przez okrągły rok. Dzięki temu mamy pewność, że wybierze coś, co na pewno jej się przyda… lub coś, czego po prostu naprawdę chce!

Więcej o karcie podarunkowej Galerii Bronowice, można dowiedzieć się, klikając tutaj → karta podarunkowa Galerii Bronowice

2. Gra planszowa

W obecnym roku gry planszowy przeżywają prawdziwy renesans, na który zapowiadało się od dawna. Gra w nie naprawdę wiele osób i będzie pewnie jeszcze więcej – to w końcu również wspaniała rozrywka w trakcie zimnych wieczorów. Jeżeli mamy do czynienia z wprawnymi graczami, którzy grali już w nie jedną planszówkę, wybór przed nami jest niemal nieograniczony. Jeżeli jednak osoba, której chcemy wręczyć prezent nie gra w gry, lub my o tym nie wiemy – nic straconego. W tym wypadku warto jednak wybrać propozycję, która będzie stosunkowo prosta – idealne okażą się tutaj zabawne gry imprezowe. To zresztą bardzo praktyczny prezent, w końcu gry planszowe czy karciane na imprezach to coś bardzo popularnego!

Wspaniałe gry planszowe będziecie mogli kupić w Galerii Bronowice w salonie Empik.

3. Aparat Instax

Aparaty Instax również cały czas zyskują na popularności. To natychmiastowe aparaty analogowe, do których kupujemy specjalne wkłady. Zdjęcia w ich przypadku nie są nigdzie zapisywane, nie mamy również szans na ich edycję – klikamy, a zdjęcie po kilku chwilach pojawia się na kliszy, która przed chwilą wyskoczyła z aparatu! To prezent klimatyczny, który zapewni obdarowanej osobie wiele wspaniałych pamiątek – w końcu nie bez przyczyny tak wiele osób zbiera zdjęcia z aparatów Instax.

Jeżeli poszukujemy aparatów innych marek, również są one dostępne i dodatkowo potrafią działać inaczej. Jeżeli przekonuje nas opcja, która umożliwia jednak podgląd zdjęcia przed wydrukiem lub jego zapisania, bez wydruku, zastanówmy się nad niektórymi propozycjami aparatów z drukarkami od marek takich jak Canon czy Kodak. Możemy również wybrać opcję od marki Polaroid, jednak pamiętajmy, że w ich przypadku wkłady do aparatów będą znacznie droższe od tych do aparatów Fujifilm Instax.

Aparat marki Instax kupicie w salonie Media Markt oraz X-Kom.

4. Biżuteria

Jeżeli nasz prezent ma być wręczony kobiecie, biżuteria niemal zawsze okaże się dobrym pomysłem – wyjątkiem są oczywiście te sytuacja, gdy kobieta, którą mamy obdarować, za biżuterią nie przepada. Wtedy nie zachęcamy do tego, by uszczęśliwiać ją „na siłę”. W innym przypadku kolczyki, wisiorek czy bransoletka będą znakomitym pomysłem. Nie zachęcamy jednak do wyboru pierścionków – te jednoznacznie, gdy są wręczane przez mężczyzn, kojarzą się w Polsce z pierścionkami jedynie zaręczynowymi.

Wisiorki, kolczyki czy bransoletki będą dobrym wyborem, ponieważ jest to biżuteria, którą często zmieniamy, stąd – nawet jeżeli ktoś ma już inne komplety, na pewno zdecyduje się, w zależności od rodzaju biżuterii (codzienna, a może wieczorowa?), na odpowiedni moment, by ją nosić. W wielu z salonów możemy również liczyć na promocje i wyprzedaże, dzięki czemu za złotą czy srebrną biżuterię na prezent możemy zapłacić naprawdę niską cenę!

Biżuterię w Galerii Bronowice kupicie m.in. w takich salonach jak Apart, Yes czy Jubitom.

5. Dekoracje i dodatki do domu

Tutaj możemy dać ponieść się fantazji. Jeżeli tylko chcemy, możemy zdecydować się na świeczniki, zegary, świece, rzeźby, obrazy, czy nawet praktyczniejsze prezenty, które odnajdą się w naszych domach, jak szkatułki czy akcesoria kuchenne.

W praktyce takie prezenty niemal zawsze się sprawdzają i rzadko kiedy są rzucane w kąt, chyba że naprawdę kupimy coś niepraktycznego. Przed zakupem zachęcamy do tego, by zorientować się, co komuś może być potrzebne i czego mu brakuje. Dzięki temu jeszcze lepiej uda nam się trafić z odpowiednim prezentem.

Pamiętajmy, by również dopasować prezenty do gustu osoby obdarowanej. Tyczy się to również innych, wspomnianych już wcześniej prezentów, z naciskiem na biżuterię – często popełnianym błędem jest kupowanie czegoś, co nam się podoba, jednak zapominamy, że prezent podobać ma się nie nam, lecz osobie, której go wręczamy.

Akcesoria do domu i dekoracje również możecie kupić w Galerii Bronowice w Krakowie, gdzie czekają na n takie salony, jak Duka, Home&You czy Homla.

Spis wszystkich sklepów i salonów dostępnych w Galerii Bronowice w Krakowie dostępny jest TUTAJ.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:

Kolczyki chwosty

Wersja do druku