Przygotowanie upominków dla pracowników lub klientów to czasochłonne zajęcie, przez co wielu pracodawców rezygnuje z ich wręczania. Na szczęście nie musisz samodzielnie kompletować kosza z prezentami, a zamiast tego możesz skorzystać z gotowych paczek, które wyróżniają się świetną jakością.


Dostawca tych upominków zapewnia nie tylko największą różnorodność paczek (w stałej ofercie znajduje się 40 różnych zestawów), ale daje również gwarancję, że składają się na nie porządne produkty wyprodukowane z naturalnych składników.

Komu można wręczyć paczkę w ramach prezentu?

Paczki prezentowe często wręczane są podczas różnych świąt, ale tak naprawdę możesz je dawać nawet bez specjalnej okazji. Każdy, kto otrzyma ładnie zapakowany zestaw starannie wyselekcjonowanych produktów (ciastek, kaw, konfitur, słodyczy), z pewnością ucieszy się z takiego prezentu. Paczki dla firm sprawdzą się zarówno jako prezenty rozdawane wewnątrz firmy, jak i upominki dla kontrahentów oraz najważniejszych klientów. Nie od dziś wiadomo, że wręczenie stałemu klientowi drobnego upominku to najprostszy sposób na zwiększenie jego przywiązania do marki. Zamiast jednak kupować coś niepotrzebnego, wybierz gotowy kosz upominkowy. Jeżeli za jednym razem zamówisz większą ilość paczek, będziesz mógł uzyskać dodatkowy rabat.

Czy warto kupować gotową paczkę?

Bogaty wybór gotowych koszty, które wypełnione są produktami premium, znacznie ułatwia zakup prezentów dla wszystkich osób, które powinny je otrzymać. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, abyś wprowadził zmiany w składzie poszczególnych paczek. W takim przypadku skontaktuj się z dostawcą i powiedz, co chcesz zmienić lub sam zaprojektuj idealną paczkę. W przeciwieństwie do wielu konkurencyjnych ofert popularne paczki dla firm z Spiżarni Schronisko Smaków składają się wyłącznie z artykułów, które są produkowane w Polsce. Warto również wspomnieć o braku stosowania konserwantów oraz sztucznych barwników. Nic więc dziwnego, że wspomniane paczki dla firm określane zestawami premium, co zresztą potwierdzają liczne nagrody przyznawane podczas różnych festiwali.

Gdzie zamówić starannie przygotowane paczki dla firm?

Najprostszym sposobem na zamówienie zestawów prezentowych dla firm jest skorzystanie ze strony internetowej dostawcy. Zanim jednak złożysz zamówienie, koniecznie zapisz się na newsletter. Dzięki temu zyskasz rabat, który pozwoli ci obniżyć koszt pierwszego zamówienia nawet o 10 procent. Jeżeli nie wiesz, które paczki prezentowe wybrać, koniecznie sprawdź zdjęcia gotowych zestawów. Dzięki temu łatwiej ci będzie podjąć decyzję w zależności od tego, co lubią twoi pracownicy lub kontrahenci. Możesz też ułatwić sobie zadanie i poprosić o wysłanie tych zestawów, które cieszą się największą popularnością wśród innych klientów.
Zdecydowana większość klientów jest bardzo zadowolona z jakości paczek, co potwierdzają tysiące pozytywnych opinii. Chociaż takie zestawy oferowane są przede wszystkim z myślą o klientach biznesowych, możesz je zamówić również dla swoich bliskich. Pamiętaj jednak, że ze względu na konieczność starannego zabezpieczenia produktów podczas transportu, firma realizuje tylko te zamówienia, w których jest przynajmniej dziesięć paczek. Zamówienie ich w ramach świątecznych prezentów dla rodziny da ci pewność, że każdy z bliskich otrzyma coś, co na pewno sprawi mu wiele radości, a dodatkowo zaoszczędzisz czas.

Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku