Dzisiaj zakupy przez Internet zyskują coraz większe grono zwolenników. W sieci sprzedawane (i kupowane) jest już niemal wszystko. Nic dziwnego, że sklepy meblowe online również przeżywają oblężenie. W ofercie mają znacznie więcej produktów niż punkty stacjonarne, a często ich ceny są znacznie niższe. Zaletą jest również bezpłatna dostawa, która powoli staje się standardem.

Sklepy z meblami coraz bardziej dynamicznie rozszerzają swoją działalność. Swoje produkty oferują już nie tylko stacjonarnie, ale też online. Niektóre w ogóle nie prowadzą punktów handlowych, ponieważ oferują klientom bezpłatną dostawę zakupów na terenie całej Polski. To niezwykle wygodne rozwiązanie, pozwalające oszczędzić sporo czasu, nerwów oraz pieniędzy.

Oszczędzasz czas

Nie musisz przebijać się przez zakorkowane ulice w godzinach szczytu, a potem szukać miejsca na parkingu i przepychać się z wyładowanym wózkiem do kasy, w której spędzisz kolejne pół godziny, stojąc w kolejce. Online kupujesz kiedy chcesz – nie martwiąc się, czy akurat wypada niedziela handlowa, czy pora na zakupy jest zbyt późna. Sklepy internetowe są czynne przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.

Masz duży wybór

Powierzchnia sklepu stacjonarnego jest ograniczona, dlatego prezentowane są wyłącznie pojedyncze sztuki mebli. W takiej przestrzeni trudno sobie wyobrazić, jak dany stół czy narożnik zaprezentują się u Ciebie w domu. Poszczególne produkty występują tylko w jednym wariancie – jeżeli chcesz zamówić inny kolor obicia, możesz skorzystać tylko z próbnika.

W sieci sklepy mogą pozwolić sobie na znacznie szerszą prezentacją asortymentu. Nie musisz uruchamiać wyobraźni, aby obejrzeć wybrany produkt w innym kolorze czy rozmiarze. Wszystko przedstawione jest w galerii zdjęć.

Płacisz mniej

Sklepy internetowe z meblami mogą zaoferować zazwyczaj niższe ceny niż stacjonarnie. Wynika to z tego, że nie tracą pieniędzy na wynajmowanie i utrzymywanie powierzchni sklepowych i magazynowych, zatrudnianie pracowników. Skupiają się na działalności w sieci, a z tym wiążą się częstsze akcje rabatowe, promocje, wyprzedaże czy zniżki, np. dla osób zapisujących się do newslettera.

Inspirujesz się

W wielkim sklepie meblowym czujesz się przytłoczony? Zakupy online sprawią, że łatwiej i przyjemniej dokonasz wyboru konkretnych produktów. Dodatkowo, przeglądając daną kolekcję od razu wyświetlą się propozycje podobnych mebli do pokoju czy kuchni – zestaw stworzysz ekspresowo. 

Oferta prezentowana jest na licznych fotografiach, także w odmiennych aranżacjach, które mogą Cię zainspirować. Dzięki specyfikacji technicznej i opisowi każdego mebla, dokładnie wiesz, co kupujesz. W razie zmiany decyzji, masz prawo odstąpić od umowy i dokonać zwrotu zakupów.Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku