Babcie i dziadkowie zazwyczaj rozpieszczają swoich wnuków, również tych już dawno pełnoletnich. Jeśli chcesz choć trochę odwdzięczyć się za ich miłość i troskę, podaruj im podarunek z okazji Dnia Babci lub Dziadka, imienin albo dowolnych innych świąt.
W artykule znajdziesz garść sprawdzonych pomysłów.

Prezent dla dziadków nie musi być drogi. Liczy się przede wszystkim to, by był on wręczony od serca. Każdy dziadek i babcia z pewnością docenią gest i uczucie wnuków towarzyszące chwili przekazywania podarunku.

Personalizowana kartka dla babci i dziadka
Personalizowane, zabawne lub wzruszające kartki na Dzień Babci i Dziadka dostępne
w sklepie https://www.twojakartka.pl/dzien-babci/ to świetny wybór, który na pewno ucieszy obdarowaną nimi osobę. To polecany pomysł zarówno jako samodzielny upominek lub też jako dodatek do innego prezentu. Dziadkowie zazwyczaj bardzo lubią takie gesty miłości od ukochanych wnuków. Dlatego z pewnością kartka z dedykacją i życzeniami znajdzie się na honorowym miejscu w ich domu.
Do wyboru jest ogromny wybór rozmaitych kartek. Niektóre z nich zawierają gotowe życzenia, w innych należy natomiast skreślić kilka zdań od siebie. Ich estetyczna forma zachęca do zachowania kartek i przeglądania zawsze wtedy, gdy dziadkowie zatęsknią za wnukami. Personalizowane kartki z własnoręcznie napisanymi życzeniami będą skutecznie przypominać babci i dziadkowi, jak wiele znaczą dla swych wnuków.
Kartki można nabyć w wielu różnych wielkościach, kształtach i wzorach. Szczególną popularnością cieszą się klasyczne rozkładane karty z napisem „Dla Babci” lub „Dla Dziadka” oraz ciekawą grafiką na pierwszej stronie, np. bukietem lub koszem kwiatów. Polecaną propozycją są również kartki personalizowane, w których na pierwszej stronie znajduje się dedykacja z imieniem dziadka lub babci. Tego rodzaju podarunki są bardzo osobiste
i pokazują, że wnuk czy wnuczka włożyli trochę wysiłku, by przygotować rzeczony prezent.

Zestaw aromatycznych herbat
Kolejną ciekawą propozycją jest zestaw pysznych, aromatycznych herbatek w ozdobnym opakowaniu. W dobrych sklepach znaleźć można specjalne komplety z dedykacjami z okazji Dnia Dziadka lub Babci, ale można się też pokusić o wykonanie indywidualnego grawerunku, np. na eleganckiej szkatułce drewnianej. Zestaw kilku herbatek czarnych bądź owocowych
z pewnością ucieszy ukochanych dziadków. Ciepła herbata z różą, malinami albo innymi owocami przypomni im o wnukach podczas zimowych wieczorów lub poranków. To praktyczny, a równocześnie bardzo miły podarunek. Po spożyciu wszystkich herbat, stylowe pudełko z dedykacją można wykorzystać na różne sposoby – jako opakowanie na kolejne herbatki lub też akcesoria krawieckie, zdjęcia wnuków i inne drobne gadżety.

Słodki poczęstunek
Polecanym pomysłem jest też słodki poczęstunek, czyli pyszne pralinki lub czekoladki, najlepiej w dedykowanym opakowaniu. Smaczna bombonierka w pudełku z napisem „Na Dzień Dziadka” albo „Dla Babci z okazji jej święta” to świetny upominek, z którego dziadkowie na pewno bardzo się ucieszą. 

Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku