Co roku producenci sprzętów gospodarstwa domowego proponują zasadniczo innowacyjne rozwiązania, które motywują do zmiany nastawienia wobec przygotowywania posiłków.

Marketingowcy E-katalogu sporządzili krótką listę najpopularniejszych sprzętów dla kuchni. Na jakie modele należy zwrócić uwagę?

 

Czajnik elektryczny Xiaomi MiJia Smart Kettle
 
Podobnie jak inne elektryczne czajniki marki, czajnik Xiaomi MiJia Smart Kettle przyciąga minimalistycznym designem i niezawodnością. Wolicie czytać książkę, oglądać zachód słońca lub rozmawiać z gośćmi nad filiżanką herbaty - nie ważne, co robicie: czajnik elektryczny zapewni, że woda szybko się zagotuje i pozostanie ciepła przez pewny czas. Dzięki stylowemu designowi model ten będzie pasował do każdego nowoczesnego wnętrza. Pojemność wynosi 1.5 L. Moc elementu grzejnego wynosi 1800 W. Możliwe jest sterowanie za pomocą smartfona.

 

Grill Tefal GC712


Grill kontaktowy o mocy 2000 W – to możliwość ugotowania idealnie usmażonych soczystych steków w domowych warunkach. Dostępnych jest sześć programów automatycznych. Temperaturę można regulować ręcznie. Model ten samodzielnie ustawia czas gotowania, biorąc pod uwagę grubość kawałka mięsa i stopień smażenia wybrany przez użytkownika. Dla wyciekającego płynu dostępna jest specjalna taca, którą można łatwo wyjąć i umyć w zmywarce.

 

Robot kuchenny Bosch MUM 54251


Wielofunkcyjna technika pomoże gotować zarówno powszechnie znane dania, takie jak merengue po włosku lub baza na zapiekankę Quiche Lauren, jak i eksperymentować z nowymi smakami. Jedną z głównych cech modelu jest planetarny system mieszania, w którym dysza główna porusza się wzdłuż całego obwodu misy, a nie pozostaje wyśrodkowana. Do dyspozycji użytkownika są dwa mieszadła do wkładki do ubijania, mieszadło do wyrabiania ciasta, tarcza do mielenia, trzy dysze do krojenia i cięcia oraz tarcza do krojenia w kostkę. Moc silnika wynosi 900 W. Wyposażony w reżim impulsowy i ochronę przed przeciążeniem.

 

Multicooker Redmond RMC-M90


 
Model przyciąga futurystycznym designem i szerokim zakresem funkcjonalności. Wyposażony w 16 programów automatycznych oraz program specjalny «Multicook» pozwalający gotować według własnego przepisu. Miska o pojemności 5 litrów jest pokryta powłoką nieprzywierającą, która umożliwia gotowanie bez oleju. Moc wynosi 860 W.

 

Sokowirówka Bosch MES3500


 
Odśrodkowa sokowirówka upora się z warzywami i owocami o różnej gęstości. Wyposażona w aktywny system bezpieczeństwa Active Motor Management uniemożliwiający aktywację urządzenia, w przypadku złego podłączenia wyposażenia dodatkowego. Pojemność zbiornika na sok wynosi 1.25 l, a dla ciasta - 2 L. Zabezpieczony przed przegrzaniem. Dzięki dużemu otwarciu do układania składników, nie jest konieczne wstępne krojenie produktów.

 


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku