Przedstawiamy interesujące zestawienie propozycji na seksowne prezenty dla mężczyzn!

Okazji do obdarowywania ukochanej osoby prezentami nie brakuje, a im dłużej tworzymy udaną relację, tym mniej jest możliwości wręczania uniwersalnych prezentów. Czy chcemy czy nie, w pewnym momencie musimy sięgnąć po oryginalne pomysły, które mogą zaskoczyć ukochanego faceta. Dlatego prezentujemy Wam najlepsze pomysły na prezenty dla mężczyzny na różne okazje!

Oryginalny prezent dla faceta: nowoczesny masturbator

Masturbator jako prezent dla faceta? Tak! To oryginalny prezent, ale bardzo praktyczny. W dodatku z powodzeniem można wykorzystać go w parze! Seksowne prezenty dla mężczyzny są pełne nowoczesnych, dyskretnych, małych i większych, automatycznych i manualnych masturbatorów. Z łatwością możecie znaleźć gadżet erotyczny idealnie dopasowany do Waszych wymagań i taki, który zapewni dodatkowe rozkosze ukochanemu mężczyźnie. 

Seksowny prezent dla niego: zaskocz go zmysłowym role-play w sypialni!

Wiemy, że seksowne przebrania kobiet w formie prezentu dla mężczyzny uważa się często za oklepane lub niesprawiedliwe. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by dobry prezent dla niego uzupełnić o seksowny dodatek w postaci zmysłowego role-play w sypialni! Co dokładnie mamy na myśli? Kostiumy erotyczne dla kobiet! Bez względu na okazję, mężczyzna zawsze będzie zadowolony ze zmysłowego tańca i striptizu ukochanej tylko dla niego. Przebrania erotyczne w stylu seksownej policjantki lub pielęgniarki pozwalają również na wejście w konkretną rolę i odegranie w sypialni określonych scenek będących przedmiotem Waszych erotycznych fantazji. 

Wibrator dla par seksownym prezentem dla mężczyzny

Załącznik:
Lelo Tiani 2 wibrator dla par.jpg

Bardzo często mężczyźni przyznają, że w życiu łóżkowym najbardziej cieszy ich satysfakcja partnerki. Facetów podnieca erotyczne spełnienie ukochanej kobiety: lubią patrzeć na kobiece orgazmy i oczywiście być ich częścią. Wibratory dla par są jednymi z najpopularniejszych gadżetów erotycznych kupowanych przez... mężczyzn! Zależy im na większej przyjemności partnerki, co przekłada się na jeszcze większą przyjemność dla niego. Dlatego wibrator dla dwojga to świetny seksowny prezent dla mężczyzny, który odbierze go jako sygnał i zachętę do częstych igraszek we dwoje. 

Perfumy z feromonami jako idealny prezent dla mężczyzny

Wykazujemy się ignorancją zakładając, że luksusowe perfumy docenią tylko kobiety. Mężczyźni również lubią o siebie dbać i zdają sobie sprawę, jak korzystny efekt wywołuje zmysłowy, męski zapach oraz feromony erotyczne. Od lat perfumy z feromonami są najpopularniejszym produktem. Seksowny zapach na pewno spodoba się każdemu mężczyźnie, zwłaszcza kiedy przyczyni się to do wzrostu jego atrakcyjności w oczach ukochanej kobiety!

Erotyczny prezent dla mężczyzny: bielizna!

Chociaż bielizna erotyczna kojarzona jest głównie z seksownymi kompletami dla kobiet, to oferta dla mężczyzn potrafi być równie interesująca. Bielizna na erotyczny prezent dla mężczyzny może być pomysłem na drobny prezent lub dodatek do prezentu. Szczególną popularnością cieszą się seksowne kostiumy dla mężczyzn, dzięki którym oryginalna bielizna męska zostaje uzupełniona o efektowne dodatki. Efektem tego jest kostium atrakcyjnego strażaka albo policjanta. Brzmi zabawnie? Zdziwicie się, jak bardzo Wam się spodoba taka zabawa w sypialni. 


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku