Krówki ślubne to pomysł na drobny podarunek dla weselnych gości. Ślub i wesele niosą za sobą mnóstwo różnych przygotowań, np. upominków dla gości. krówki ślubne - cukierki ślubne

Cukierki ślubne – dla dorosłych i dla dzieci

Czasem drobne obowiązki przedślubne mogą umknąć, dlatego właśnie Wam podpowiadamy, abyście o niczym nie zapomnieli, drodzy Państwo Młodzi. Co powiecie na cukierki ślubne jako prezent dla Waszych gości lub jako atrakcyjny dodatek dla dzieci? Swego rodzaju tradycją jest także wyrzucanie cukierków przez szyby samochodów do dzieci obserwujących orszak weselny – warto wtedy zaznaczyć, czyje szczęście mają okazję oglądać, personalizując cukierki ślubne.

 

krówki ślubne - cukierki ślubne

Krówki ślubne – rodzima receptura

Macie już pomysł na drobne upominki dla gości? Jeśli nie, to idziemy z pomocą. Krówki ślubne to jeden z hitów ostatnich sezonów. Takie pyszności zawsze dobrze się sprawdzają, ponieważ my, Polacy, mamy słabość do tych naszych rodzimych pyszności.

Jak to rodzimych, zapytacie? Przecież krówki można kupić na całym świecie. Ale to od nas, z Polski, pochodzi oryginalna receptura, która zawojowała światowe podniebienia i okazała się strzałem w dziesiątkę. Człowiekiem-legendą, jeśli chodzi o krówki, jest Feliks Pomorski, który fachu uczył się u swojego wuja we wschodniej Polsce. To dzięki niemu krówka jest… krówką. On jako pierwszy na opakowaniu umieścił wizerunek krowy, co do dzisiaj jest powielane i stało się pewnego rodzaju tradycją.  

 

Najlepsze cukierki ślubne

Krówka to połączenie mleka, masła i cukru. Każdy z producentów ma swoją sprawdzoną recepturę, która najbardziej odpowiada jego klientom. Pamiętaj, żeby wybierać to, co najlepsze. To, czemu najbliżej do tradycyjnej receptury.

Zadbaj o to, aby krówki ślubne, które zaproponujesz swoim gościom weselnym, miały niepowtarzalny smak. Najlepiej, jeśli samodzielnie sprawdzisz, jaki produkt wybierasz, próbując go.

 

Cukierki ślubne – personalizacja

Nie tylko goście obdarowują pary młode podczas ich wesela. Także pary młode, chcąc podziękować swoim bliskim i znajomym za obecność w tym dniu, przygotowują drobne upominki. Wręczają je albo bezpośrednio przed wyjściem, albo układają przy talerzach przed obiadem. Na pewno spotkałeś się już z wieloma propozycjami takich prezencików. Zasmakowałeś już kiedyś krówek ślubnych? Jeśli nie, to może nadszedł czas – możesz je sprezentować swoim gościom, aby na drugi dzień poczuli w ustach jeszcze raz słodycz Waszego wesela.

Te przepyszne cukierki ślubne staną się dopełnieniem Waszej cudownej uroczystości, ponieważ możesz je spersonalizować. Wcale nie muszą to być cukierki ślubne pakowane w znane wszystkim papierki z krową. Możesz samodzielnie wybrać kolor, wzór oraz tekst, który znajdzie się na opakowaniu. Być może Twoi goście są sentymentalni i będą chcieli zostawić sobie papierek na pamiątkę, zatem przydadzą się Wasze imiona oraz data ślubu. Możesz też wybrać dowolny wzór tła, dopasowując go do kolorów uroczystości. Może to być wzór kwiatowy, geometryczny lub w kropki – wszystko, o czym tylko zamarzysz, jest dostępne w sklepach internetowych.Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:

Ile kalorii ma zupa zacierkowa
Ile kalorii mają gołąbki
Ile kalorii ma toffifee

Wersja do druku