Dzień Chłopaka jest tylko raz w roku. Warto się więc postarać, aby święto to było celebrowane w wyjątkowy sposób. Spraw, żeby ukochany zapamiętał je na długo. 
W świecie gadżetów i prezentowych zestawów pojawiają się zarówno propozycje z kategorii praktycznych, zabawnych, ale też produkty klasy premium. W zależności od tego, jakie preferencje ma wybranek Twojego serca, możesz wybrać dla niego coś, co sprawi mu nieskrywaną radość. Poniżej kilka naszych propozycji.

Propozycja numer 1: czekoladki z klasą
Szlachetne ziarna kakaowca, z których pozyskuje się najcenniejszy składnik czekolady, doceni każdy smakosz. A gdy jeszcze wspaniałe doznania smakowe nabiorą kształtu przedmiotów kojarzących się z ulubioną rozrywką, nie ma opcji, aby tego typu prezent dla Dzień Chłopaka nie spodobał się Twojej drugiej połówce. Dla zakręconego freaka, który wolne wieczory spędza przed ekranem komputera lub telewizora, by przejść kolejne levele ukochanej gry świetnym pomysłem będzie słodki upominek w kształcie pada. Z kolei w przypadku fana motoryzacji wspaniale sprawdzi się czekoladowa figurka auta. Jeśli Twój ukochany uwielbia majsterkowanie, możesz sprezentować mu czekoladowy zestaw narzędzi. Gwarantujemy – będzie w siódmym niebie!

Propozycja numer 2: praktyczne narzędzie
Jeśli wybranek Twego serca lubi samodzielnie naprawiać domowy sprzęt i jest nieoceniony, gdy zajdzie potrzeba zamontowania nowego karnisza w salonie, może warto sprezentować mu nową wkrętarkę czy wiertarkę spakowaną w praktyczną walizkę? Producenci oferują wiele przydatnych zestawów, złożonych z narzędzia i zapasowych wierteł. Na pewno tego typu prezent sprawdzi się nie raz, służąc całemu gospodarstwu domowemu.

Propozycja numer 3: zabawny gadżet
W sytuacji, gdy Twój ukochany lubi dostawać zabawne i pomysłowe gadżety, możesz rozejrzeć się za otwieraczem do wina o ciekawym, niebanalnym kształcie albo nabyć wysokiej jakości skarpetki we wzór nawiązujący do konkretnej pasji (na przykład dla domowego piwowara dobrym pomysłem będzie zakup skarpetek we wzór kufli z piwem). Możliwości jest wiele. Inną opcją może być rozejrzenie się na merchem ukochanego zespołu, na którego koncerty jeździsz z ukochanym po całej Polsce. Koszulka z dobrej jakościowo bawełny czy kubek o dużej pojemności uprzyjemnią mu codzienność.

Propozycja numer 4: wyjazd-niespodzianka
Jeśli wiesz, że ukochany ma wolny weekend i nie zaplanował niczego szczególnego, możesz zorganizować specjalnie dla niego wyjazd-niespodziankę. Zabierz go do miejsca, które zawsze chciał odwiedzić, lecz do tej pory się nie złożyło. Wcale nie musi być to dłuższa podróż – możecie zwiedzić na przykład sąsiednią miejscowość. Zadbaj o wygodny nocleg i dojazd na miejsce, rozejrzyj się też za atrakcjami. Jeśli planujesz wizytę w muzeum lub innym ciekawym pod względem turystycznym obiekcie, wykup wcześniej bilety przez Internet – w ten sposób zaoszczędzisz kilka złotych, a przy okazji zyskasz pewność, że nie zabraknie dla Was wejściówek.
 
 

Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku