Każdy z nas wie, że skóra pod oczami jest cieńsza i delikatniejsza niż na reszcie twarzy. Dlatego to właśnie w okolicy powiek w pierwszej kolejności widać oznaki upływającego czasu czy zaniedbania pielęgnacyjne. Niezbędnym kosmetykiem, który powinien się znaleźć w naszej kosmetyczce jest korektor Maybelline, który zapewnia niewiarygodne pokrycie. Dzięki temu produktowi cienie pod oczami, przebarwienia i nierówny koloryt skóry natychmiast znikają.

Korektor pod oczyjak wybrać idealny?

Z dużym prawdopodobieństwem można przyjąć, że żadna dorosła kobieta nie ma tak perfekcyjnej cery, by móc zrezygnować ze stosowania korektora. Latem, kiedy nasza skóra jest piękna i opalona, możemy zrezygnować ze stosowania podkładu, ale korektor Maybelline pod oczy to kosmetyczny must-have. Dobrze dobrany do potrzeb oraz odcienia skóry i odpowiednio nałożony korektor zdziała cuda.

Na niektórych kosmetykach nie powinno się oszczędzać, ponieważ słaba jakość odbije się na nieestetycznym makijażu. Sam kosmetyk będzie tylko kolejną warstwą make-upu zupełnie nie spełniającą swojej roli. Warto postawić na sprawdzony produkt, jakim jest na przykład Maybelline korektor. Dzięki niemu możemy mieć pewność, że uzyskamy efekt pełnego kamuflażu niedoskonałości.

Jak aplikować korektor pod oczy?

Dopasowanie korektora pod oczy to indywidualna sprawa. Jak nakładać korektor pod oczy, by zamaskować niedoskonałości? Korektor należy tak rozprowadzić, by nie utworzyć załamań pod oczami i tak, aby wyglądał naturalnie. W dokładnej aplikacji sprawdzi się Maybelline korektor, ponieważ doskonale kryje worki pod oczami. Szczególnie polecany jest Maybelline Affinitone – korektor w płynie, dzięki któremu cera będzie idealna i gładka.

Korektor pod oczy powinien być ton jaśniejszy od podkładu. Jak należy go aplikować? Małą ilość korektora nanosimy pod oczy od wewnętrznej do zewnętrznej strony oka. W kolejnym etapie wklepujemy delikatnie opuszkiem palca nałożony korektor, do całkowitego wchłonięcia w skórę. Jeśli zależy nam przede wszystkim na zamaskowaniu niedoskonałości skóry pod oczami, a nie na jej rozświetleniu, warto sięgnąć po Maybelline korektor. Produkt ten ma wiele odsłon i każda z kobiet dobierze idealny korektor do swoich potrzeb.

 


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku