Niezależnie od tego czy posiadasz ogromny dom z przestronnym salonem i kilkoma sypialniami czy Twoje własne cztery kąty dosłownie zamykają się w zaledwie kilku ścianach o niewielkim metrażu. Podczas poszukiwań idealnych mebli z pewnością zwróciłeś uwagę na powracające do łask wielofunkcyjne wygodne narożniki do spania, będące połączeniem nowatorskich rozwiązań i tradycyjnego wzornictwa.

Znany od pokoleń idealny wzór narożników do spania

Komfort siedzenia i wygoda spania to dwie podstawowe cechy, których oczekujemy od mebli mających za zadanie umilić nam spędzanie wolnego czasu przed telewizorem, z ulubioną lekturą, bądź w gronie bliskich i znajomych, a także w czasie regenerującego snu. Poszukiwanie idealnych sof lub foteli, a także ergonomicznych łóżek z doskonale dopasowanymi materacami nie jest łatwe, jednak, jeśli wszystkie powyższe funkcje chcemy mieć w jednym meblu, z pomocą przychodzą narożniki do spania!

Różnorodność rozmiarów, faktur i modeli, małych i dużych narożników

Bogactwo ofert producentów mebli może nas wręcz przytłaczać swoim ogromem. Warto więc przed dokonaniem zakupu obejrzeć przykładowe aranżacje wnętrz, które zdecydowanie ułatwią dobór konkretnych elementów wyposażenia. W przypadku meblowania salonu czy też pomieszczenia służącego jednocześnie za sypialnię i pokój gościnny, zauważalnym trendem staje się zakup narożników z funkcją spania codziennego. Nieporównywalnie większa niż w klasycznej sofie czy wersalce powierzchnia spania, dodatkowe obszerne pojemniki na pościel, szybki i dziecinnie prosty system rozkładania i do tego mnogość różnych faktur i barw narożników tapicerowanych, które nie tylko wyglądają bardzo efektownie i gustownie, ale jednocześnie są łatwe w utrzymaniu w czystości.

Wygodne narożniki – meble dla każdego i o każdej porze!

Wybór zarówno lewo jak i prawostronnych modeli, a także tapicerowany tył i boki umożliwiają ustawienie nawet dużych narożników z funkcją spania w niemalże dowolnej konfiguracji. Co więcej, wielu producentów zaskakuje nas dodatkowymi opcjami, w postaci na przykład niebywale praktycznych przesuwanych oparć w narożniku Asti. Dzięki którym możemy swobodnie zwiększać lub zmniejszać głębokość siedziska tak by uzyskać jak najwyższy poziom komfortu w danej pozycji.

Niemal wszystkie narożniki zaopatrzone są w dodatkowe użyteczne poduszki i zagłówki, które możemy ze sobą dowolnie zestawiać. Co więcej, nawet naprawdę duże narożniki do spania zyskują na lekkości dzięki eleganckim, finezyjnie wyprofilowanym chromowanym metalowym nóżkom.  Jak już wspomniano, możliwość doboru konkretnej barw i faktury obicia jest również przeogromna!

Analizując wszystkie powyższe zalety nikogo nie dziwi już fakt, że narożniki do spania wracają do łask! W ciągu dnia wyśmienicie prezentują się jako luksusowy mebel wypoczynkowy, by niemal każdej nocy, albo jedynie w wyjątkowych sytuacjach niespodziewanych wizyt zamienić się w super ergonomiczne łóżko, które z powodzeniem pomieści nawet kilka osób.Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku