Wyjście do pracy, wieczorne spotkanie z przyjaciółmi, a może szybka kawa w mieście? Torebka Laura Biaggi świetnie sprawdzi się w każdych okolicznościach. Poznaj 3 różne modele i wybierz jeden z nich.

 


1.      Shopper bag – elegancko czy sportowo?

2.      Torebka Laura Biaggi worek – dla kogo?

3.      Torebka kuferek na wieczorne wyjście

Shopper bag – elegancko czy sportowo?

Co to właściwie jest shopper bag? Shopper bag to odpowiedź, jaką oferuje Laura Biaggi na potrzeby większości kobiet. Shopper bag to dosyć pojemna torba, do której może zmieścić się wiele niezbędnych akcesoriów tak potrzebnych nam, kobietom, w codziennym życiu. Koniec ze zmartwieniami! Już nigdy więcej nie będziesz musiała martwić się, że nie masz miejsca w torebce na portfel, telefon czy podręczną kosmetyczkę. Uniwersalny kształt sprawdzi się zarówno podczas szybkiego wyjścia na kawę, ale również podczas wieczornego spaceru po starówce z Ukochanym. Uniwersalny kształt pozwala także na zabawę kolorem, fakturą, a także zdobieniami. Dzięki temu torebka Laura Biaggi zyskuje swój niepowtarzalny wygląd. Laura Biaggi torebki w wersji nieco bardziej sportowej posiadają nadruki i napisy, piny, a także praktyczne i wytrzymałe rączki. Już nigdy więcej nie będziesz musiała się martwić, że w najmniej odpowiednim momencie urwie się rączka Twojej torebki. Równie wytrzymałe uchwyty posiadają torebki w wersji eleganckiej. Eleganckie shopper bag posiadają fakturę wężowej skóry, skórzane wykończenie, a także złote elementy i dodatki.

Torebka Laura Biaggi worek – dla kogo?

Właściwie dla każdej kobiety, która szuka nieco innego rozwiązania niż standardowy kształt torby. Laura Biaggi torebki worek można znaleźć zarówno w wersji przeznaczonej do noszenia w ręku, jak również w formie plecaka. Dzięki temu posiadasz pełną swobodę oraz różnorodność podczas noszenia. Nie ma nic lepszego niż możliwość tworzenia ciekawych i zróżnicowanych outfitów. Jeśli zależy Ci na nietypowym materiale, postaw na zamsz, który razem ze złotymi dodatkami sprawi, że Twoja torebka Laura Biaggi worek będzie mogła być używana zarówno podczas pracy, spotkania z przyjaciółką, a nawet wieczornej randki!

Torebka kuferek na wieczorne wyjście

Chyba żadna z kobiet nie wyobraża sobie wieczornego wyjścia ze znajomymi bez torebki. Co jeśli jednak codzienna, duża torba jest za duża a kopertówka zbyt elegancka? Jeśli zależy Ci na małej, poręcznej torebce postaw na Laura Biaggi torebki – kuferki. Szeroki wybór kolorów oraz materiałów sprawi, że Twoja stylizacja będzie wyjątkowa i niepowtarzalna!


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku