Lubisz dobrą, aromatyczną kawę, ale nie chcesz przeznaczać na sprzęt większej ilości pieniędzy z Twojego budżetu? Jest na to rozwiązanie - ekspres przelewowy. Klasyczne i sprawdzone rozwiązanie dla tych, którzy potrzebują połączenia łatwości obsługi i konserwacji z jakością za niewielką kwotę. Wybraliśmy trzy ekspresy przelewowe, które oferują więcej możliwości niż zwykła kawiarka i są jeszcze prostsze w użytkowaniu niż ekspresy automatyczne. Sprawdź jakie sprzęty wyłoniliśmy jako najlepsze z tej grupy.

Jaki Ekspres Przelewowy? Ranking Top 3

Cenimy Twój czas, zatem jest to ranking top 3 ekspresów przelewowych w telegraficznym skrócie. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej i poznać inne modele, rekomendujemy wizytę na stronie pod linkiem https://rankingekspresowdokawy.pl/ekspresy-przelewowe gdzie znajduje się bardziej kompleksowa analiza urządzeń i ciekawy poradnik zakupowy dotyczący tego typu ekspresów. Nasze top 3 pokrywa się z top 5 na tej witrynie, co jedynie potwierdza słuszność wyboru właśnie tych modeli. Więcej o nich znajdziesz poniżej. Zaczynajmy!

Philips HD7459/20

Numer jeden w naszym rankingu ekspresów przelewowych. Nowoczesny design i kilka opcji więcej, niż tylko parzenie czarnej kawy, oto co dostaniesz od Philipsa. Urządzenie wyposażone jest w wyświetlacz i zegar, więc gdybyś o bladym świcie robił kawę i nie miał pod ręką telefonu to i tak wiesz, która jest godzina. Szklany dzbanek zaprojektowano tak, aby zminimalizować ryzyko przypadkowego rozlania gorącego napoju. To duży plus, zwłaszcza gdy w domu są małe dzieci. Poza tym ten model posiada płytę grzejną utrzymującą temperaturę kawy przez 45 minut, sam się wyłącza oraz wstrzymuje proces parzenia gdybyś zapragnął nalać sobie to co już przygotował. Nawiasem mówiąc, przygotowuje szybko, bo ma moc aż 1000 W. To dobry ekspres przelewowy dla rodzin i na spotkania w gronie przyjaciół.

Philips Metal ThermInox HD7546/20

Philips przykłada się do swoich produktów, dlatego nie dziwi fakt, że następny na liście pochodzi również z tej firmy. ThermInox wyróżnia się na tle innych urządzeń przelewowych, ponieważ jest wyposażony w termos ze stali nierdzewnej zamiast szklanego dzbanka. To sprawia, że jest łatwiejszy w utrzymaniu w czystości, nie poparzysz się nieopatrznie dotykając dzbanka (Twoje dzieci - jeśli je masz - także są bezpieczne) lub możesz go zabrać ze sobą - jeśli na przykład jesteś kierowcą albo jedziesz gdzieś w plener. ThermInox kawę robi szybko, bo ma moc 1000 W, trzyma napój w odpowiedniej temperaturze i jest niezwykle łatwy w obsłudze i konserwacji. Poza tym - świetnie wygląda. W naszym rankingu ekspresów przelewowych zdecydowanie pozycja numer dwa. 

 

Bosch CompactClass TKA3A034

Klasyczny ekspres w eleganckim, czerwonym kolorze. Kompaktowy, ale funkcjonalny. Uchylne wieko od filtra ułatwia czyszczenie tego elementu, więc nie musisz martwić się demontażem przy konserwacji lub wymianie filtra. Gdybyś chciał go zabrać ze sobą, ma praktyczny schowek na kabel. Włącznik ekspresu jest podświetlany, więc rano nikogo nie obudzisz szukając przycisku. Tak jak w przypadku innych dobrych ekspresów, Bosch tez wstrzyma proces parzenia gdybyś chciał nalać sobie pierwszą filiżankę, utrzyma temperaturę (płyta grzejna) oraz sam się wyłączy. Kawę zrobi nieco szybciej, bo ma 1100 W mocy. Bosch CompactClass TKA3A034 to w tej cenie najlepszy ekspres przelewowy. 

Podsumowanie

Krótko, zwięźle i na temat, tak jak obiecaliśmy. Ekspresy przelewowe nie są tak skomplikowane jak automatyczne, ale - jak sam teraz już wiesz - potrafią zaskoczyć funkcjonalnością. Nie musisz inwestować dużej sumy, aby mieć w domu dobrą kawę, wszystko zależy od Twoich oczekiwań względem sprzętu. Wybierz swój, życzymy, aby dobrze i długo Ci służył. Mamy nadzieję, że nasz ranking ekspresów przelewowych pomoże Ci podjąć właściwą decyzję. 

Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku