Układanie odpowiedniej fryzury jest niezwykle ważne dla każdej kobiety. To dzięki niej poprawia się wygląd, a jednocześnie samopoczucie. Dlatego zarówno panie, które posiadają długie włosy, jak i te, które preferują krótkie fryzury, zawsze starają się posiadać odpowiednie akcesoria, pomagające w utrzymaniu odpowiedniego ładu na głowie. Na co jednak zwrócić uwagę, uzupełniając kolekcję tych niezbędnych przedmiotów?
fot. materiały prasowe

Grzebień i szczotka

Dwoma najbardziej popularnymi akcesoriami do włosów, bez których nie obejdzie się żadna kobieta, są grzebień i szczotka. Kobiety, w zależności od długości i gęstości włosów, powinny decydować się jednak na ich różnorodne rodzaje. Warto także zastanowić się, czy będzie to akcesorium dostępne jedynie w domowym zaciszu, czy raczej czekają je podróże z właścicielką.

Wybierając grzebień lub szczotkę, mające towarzyszyć kobiecie podczas każdej wyprawy, warto sięgnąć po takie, które nie zajmą zbyt wiele miejsca w torebce. Będąc nieodłącznym elementem jej wyposażenia, powinny pozwalać na jednoczesne umieszczenie tam także innych akcesoriów. Dobrze jest więc sięgnąć po takie, które będą charakteryzować się stosunkowo małym rozmiarem. Nie bez znaczenia mogą okazać się przy tym zaokrąglone kształty i mocne materiały, dzięki którym same akcesoria przetrwają dłużej i nie wyrządzą krzywdy innym przedmiotom, znajdującym się w ich pobliżu.

W domowym zaciszu można pozwolić sobie na znacznie większą swobodę i wybrać większe akcesoria. Kobiety, które lubią eksperymentować z ciekawymi fryzurami, mogą także zdecydować się na powiększenie swojej kolekcji o bardziej specjalistyczne wyposażenie. Wśród dostępnych różnorodnych modeli szczotek wyróżnić można między innymi okrągłe szczotki termiczne. Pozwalają one na uzyskanie precyzyjnie dopracowanych, gładkich loków, które utrzymają się przez cały dzień tak samo piękne, jak były o poranku. Innym modelem, który na pewno przyda się miłośniczkom długich pasm, jest duża szczotka do modelowania na gorąco i suszenia Air Brush marki HH Simonsen. Pozwoli na szybkie ułożenie nawet najbardziej niesfornych pukli, przy jednoczesnym ich suszeniu. To ratunek dla każdej kobiety, która zaspała i ma jedynie pięć minut na wyszukiwanie się i wybiegnięcie do pracy. Sklep Bea Beleza, w którym można znaleźć to akcesorium, zapewnia, iż czas suszenia włosów na tej szczotce jest krótszy nawet o 30%!

Klipsy do włosów

Jeśli lubisz samodzielnie wykonywać nowe fryzury i eksperymentować, na pewno nie raz musiałaś korzystać z kilku spinek, aby osiągnąć pożądany efekt. Z kolei podczas wykonywania precyzyjnego makijażu na pewno nie raz przeszkadzały ci niesforne kosmyki lub opadająca grzywka. Teraz jednak mamy dla ciebie rozwiązanie: profesjonalne klipsy!

Profesjonalne klipsy do włosów charakteryzują się dużym rozmiarem i mocnym uściskiem dzięki dobrej sprężynie i ząbkom. Dzięki nim umożliwiają utrzymanie każdego pasma na miejscu tak długo, jak tego potrzebujesz. Przydadzą się zarówno do krótkich, jak i długich włosów, a ich precyzyjna konstrukcja sprawia, że pomimo mocnego chwytu nie zgniotą, ani nie poszarpią włosa. To rozwiązanie, które z pewnością pozwoli ci ułożyć nawet najbardziej skomplikowaną fryzurę w kilka chwil, bez obawy o późniejszą kondycję włosów.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku