Szczoteczki elektryczne cieszą się bardzo dużą popularnością. Wynika to głównie z faktu, że dbanie o higienę jamy ustnej stało się ważne dla osób w każdym wieku. Producenci prześcigają się w tworzeniu coraz nowocześniejszych modeli, które ułatwiają dokładne czyszczenie płytki nazębnej. Rynek oferuje nie tylko produkty przeznaczone dla dorosłych, ale także dla dzieci. Dużym zainteresowaniem wśród konsumentów cieszą się również szczoteczki soniczne. Zastanawiasz się, czym różnią się poszczególne modele, oraz które produkty są najczęściej wybierane? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w tym artykule. Zapraszamy do lektury.


  1. Jak działają szczoteczki elektryczne i szczoteczki soniczne?

  2. Poznaj szczoteczki elektryczne oral b.

  3. Szczoteczki soniczne philips sonicare i ich zalety.

  4. Postaw na profesjonalny sklep z artykułami do higieny jamy ustnej.

Zastanawiasz się, jakie są różnice szczoteczki elektryczne a soniczne? Każdy z tych modeli ma swoich zwolenników i wybór odpowiedniego wariantu w dużej mierze zależy od indywidualnych preferencji. Decydując się na zakup tego rodzaju produktu postaw na sklep stomatologiczny, który oferuje bogaty wybór szczoteczek oraz fachową obsługę. Dzięki temu bez trudu znajdziesz idealny wariant, a w przypadku dodatkowych pytań możesz skorzystać z pomocy specjalistów.

Jak działają szczoteczki elektryczne i szczoteczki soniczne?

Szczoteczki elektryczne usuwają do 100% więcej płytki bakteryjnej niż klasyczne produkty manualne. W tej kategorii dużą popularnością cieszą się modele marki oral b. W zależności od wybranego wariantu szczoteczka może dodatkowo wybielać zęby już od pierwszego dnia użytkowania lub też chronić wrażliwe dziąsła przed uszkodzeniami. Zastanawiasz się, jakie są różnice szczoteczki elektryczne a soniczne? Szczoteczki soniczne stanowią innowacyjne połączenie produktu elektronicznego i manualnego. Podłużna główka wykonująca ruchy soniczne dba o nienaganną czystość naszej jamy ustnej. Wśród tego rodzaju produktów dużą popularnością cieszą się szczoteczki soniczne philips sonicare, które oferuje m.in. sklep z artykułami do higieny jamy ustnej Estetic Dent Sklep.

Poznaj szczoteczki elektryczne oral b

Szczoteczki elektryczne oral b przeznaczone są nie tylko dla dorosłych, ale również dla dzieci. Wybierz model, w którym okrągła główka precyzyjnie wykonuje ruchy obrotowo pulsacyjne dla uzyskania jeszcze lepszych efektów codziennego czyszczenia. Okrągła główka może także wykonywać ruchy wymiatające, podczas których przesuwa się po dziąsłach i koronach zębów. Jeżeli szczoteczkę oral b kupujesz po raz pierwszy postaw na sklep stomatologiczny, który w profesjonalny sposób pomoże Ci w doborze idealnego produktu. Dzięki temu możesz dowiedzieć się, czym są ruchy obrotowo pulsacyjne, czy też ruchy wymiatające i jakie mają one znaczenie w codziennej pielęgnacji jamy ustnej.

Szczoteczki soniczne philips sonicare i ich zalety

Philips sonicare to szczoteczka, której podłużna główka wykonuje ruchy soniczne. Zanim kupisz odpowiedni model, warto zwrócić uwagę na drgania soniczne, które wykazują działania bakteriobójcze. Warto także zaznaczyć, że Philips sonicare zachwyca nie tylko innowacyjną funkcjonalnością, ale także bogatą kolorystyką. Estetyczny wygląd oraz precyzyjne drgania soniczne sprawiają, że czyszczenie płytki nazębnej staje się jeszcze przyjemniejsze. Wybierając idealny wariant postaw na profesjonalny sklep z artykułami do higieny jamy ustnej, w którym możliwy jest zakup jednego z licznych modeli w pełni dopasowanych do naszych potrzeb.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku