Przygotowania do konferencji trwają. Zaproszenie panelistów, rekrutacja uczestników, organizacja noclegów i poczęstunku. Wszystko dopilnowane z dbałością o każdy szczegół? Jeśli lubisz mieć wszystko pod kontrolą podczas organizowania konferencji z pewnością będzie Ci trudno zaufać podwykonawcom. Czy wszystko jednak musisz zrobić sam? Co możesz zlecić i komu warto powierzyć część obowiązków?

W poszukiwaniu jakości

Podczas organizacji konferencji najczęściej zlecamy drukarniom materiały do wydruku, gadżety reklamowe oraz torby konferencyjne. O jakości przekonujemy się często dopiero po tym, jak producent lub drukarnia po raz pierwszy zrealizuje dla nas zamówienie. To dość ryzykowne. Co nami kieruje przy wyborze? Na co powinniśmy zwrócić uwagę?

Obsługa klienta a jakość toreb

Bardzo często strona internetowa danego producenta oraz jego realizacje przemawiają do nas bardziej niż inne. Czasami jakość zdjęcia i dobrze skrojony tekst odpowiada idealnie na nasze pytania czy wątpliwości. Wtedy łatwiej nam uwierzyć, że producent przedstawi nam taką ofertę jaką oczekujemy.
Rozmowa z doradcą klienta, który jest w stanie rzeczowo odpowiedzieć na nasze pytania, udowadniając wieloletnie doświadczenie w branży, również sprawia, że ufamy coraz bardziej. To właśnie takie elementy powinny nas przekonać do tego, że zamawiamy produktu u odpowiedzialnego dostawcy.
Wysoka jakość obsługi klienta zwiększa prawdopodobieństwo, że jakość zamawianych przez nas toreb konferencyjnych również będzie na wysokim poziomie. Przykładowo producent toreb i plecaków PANATO Bag ma do zaoferowania dla swoich klientów pomoc doradców, ale również narzędzie, ułatwiające samodzielne zaprojektowanie toreb z informacją o cenie i potencjalnym terminie realizacji: https://panato.org/konfigurator
W swojej ofercie posiadają torby z bardzo wytrzymałych tkanin, na których różnymi sposobami wykonywane są nadruki. Standardowe torby bawełniane szyte są z podwyższoną gramaturą, najczęściej od 280 g/m2. Warto podkreślić, że jakość wynikać może również z lokalizacji produkcji. PANATO Bag nie sprowadza gotowych toreb z Azji lecz szyje torby na terenie Polski.

Co ważne? Terminowość

Wieloletnie doświadczenie producenta toreb reklamowych PANATO Bag sprawia, że znają oni zasady realizacji zamówienia i dostarczania gadżetów reklamowych. Wiedzą doskonale, że niedotrzymanie terminu jest niezrealizowaniem zamówienia.
Mają świadomość, że wydarzenia takie jak konferencje, targi, pokazy czy szkolenia są działaniami firmy, kreującymi ich wizerunek, dlatego zarządzają produkcją toreb w taki sposób, aby zdążyć na czas z kilkudniowym wyprzedzeniem. Jeśli klient życzy sobie wykonanie nietypowego projektu toreb konferencyjnych najlepiej, aby zgłosił się z miesięcznym wyprzedzeniem. Ten czas daje gwarancję zadowolenia klienta, zawiera bowiem wykonanie i akceptacje wizualizacji lub prototypu oraz produkcję toreb z nadrukiem.

Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:

Plecaki skórzane

Wersja do druku