Medycyna estetyczna to dziedzina medycyny, która może skutecznie zadbać o piękno każdego pacjenta. Dlatego też warto wybrać gabinet https://cmeik.pl/, który oferuje wysokiej jakości medycynę estetyczną i profesjonalną kosmetykę jednocześnie. Takie z pewnością jest Centrum Medycyny Estetycznej i Kosmetologii, mające swoją siedzibę w Toruniu.  

 

  1. Endermolift LPG

  2. Mezoterapia igłowa

 

Endermolift LPG

 Endermolift LPG to zabieg z zakresu endermologii, który trwa około 40 minut. Endermologia to masaż, który opiera się na masażu wykonywanym pod ciśnieniem. Sprawia to, że efekty są widoczne bardzo szybko. Jednocześnie zabieg ten jest niezwykle relaksujący, odprężający i przyjemny. Warto podkreślić, że w czasie masażu wykonywanego pod ciśnieniem stymulowana jest synteza kwasu hialuronowego, elastyny i kolagenu. Dzięki czemu skóra odzyskuje dawne napięcie, sprężystość i promienny wygląd. Zabieg przyczynia się również do zlikwidowania problemu estetycznego, jakim jest pomarańczowa skóra. Zabieg endermolift LPG poprawia ogólną kondycję skóry, umożliwia modelowanie owalu twarzy oraz przyczynia się do zminimalizowania oznak starzenia się skóry. Jest to zabieg bezinwazyjny, którego wykonanie w serii kilku zabiegów z pewnością przyczyni się do osiągnięcia zadowalającego efektu. Zabieg ten najczęściej wykonuje się w obrębie twarzy oraz szyi. Więcej szczegółowych informacji można znaleźć na stronie https://cmeik.pl/portfolio-item/mezoterapia/, do czego serdecznie zachęcamy!

Mezoterapia igłowa

Medycyna estetyczna oferuje szereg zabiegów, wśród których dostępne są zabiegi mało inwazyjne. Wśród nich można wymienić mezoterapię igłową, która zyskała spore uznanie szerokiego grona pacjentów. Sprawia to, że jest to dość popularny zabieg. Warto podkreślić, że jest to metoda stale dopracowywana, dzięki czemu uzyskiwane efekty są bardziej spektakularne. W czasie zabiegu, trwającego około 30 do 60 minut wykonywanych jest szereg drobnych nakłuć. Nakłucia te wprowadzają w głąb skóry, a dokładnie do skóry właściwej, odpowiednio dobrany zestaw substancji aktywnych. Przyczynia się to do znaczącej poprawy stanu skóry poprzez polepszenie elastyczności skóry, przywrócenie mikrokrążenia, odżywienie skóry, spłycenie zmarszczek czy opóźnienie procesów starzenia się.  Najczęściej zabieg ten wykonywany jest w obrębie skóry twarzy, a najlepsze efekty uzyskuje się po wykonaniu serii zabiegów zgodnie z zaleceniami lekarza medycyny estetycznej. Dokładne informacje można znaleźć na stronie https://cmeik.pl/portfolio-item/endermolift-lpg/.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku