Dbasz o kondycję swojej cery i stosujesz zabiegi kosmetologiczne? Odżywianie i nawilżanie skóry da najlepsze rezultaty wtedy, gdy zastosujesz profesjonalne kosmetyki, które używane są w Twoim gabinecie kosmetologicznym. Profesjonalna pielęgnacja skóry nie musi jednak oznaczać wysokich kosztów. Sprawdź, jaka oferta rabatowa na zakup specjalistycznych dermokosmetyków została przygotowana specjalnie dla Ciebie.

Arkana – profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji skóry

Arkana jest polską firmą, która produkuje profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji skóry. Formuły stosowane w jej produktach są stale udoskonalane i testowane kosmetologicznie. Specjaliści Arkany używają także nowatorskich substancji, wykraczające poza tradycyjne preparaty do pielęgnacji skóry. Z ich wiedzy i doświadczenia korzystają gabinety w całej Polsce, jak i w Europie. Kosmetyki z firmy Arkana można z powodzeniem stosować w profesjonalnej, jak i w domowej pielęgnacji skóry.

Sklep internetowy Arkana

Kosmetyki firmy Arkana zamówisz on-line w ich sklepie internetowym sklep.arkana.pl. Dzięki temu zakupisz produkty do pielęgnacji skóry używane w gabinetach kosmetologicznych bez wychodzenia z domu w obniżonej cenie. Sprawdź poniżej, jak otrzymać kod rabatowy, który uprawnia do tańszych zakupów w sklepie Arkany.

W jaki sposób uzyskasz rabat?

Aby otrzymać kod rabatowy wykonaj kilka poniższych kroków:

  1. Sprawdź czy salon kosmetologiczny, z którego korzystasz, współpracuje ze sklepem Arkana.
  2. Jeżeli tak, poproś swoją kosmetyczkę lub kosmetolożkę o udostępnienie kodu rabatowego wygenerowanego specjalnie dla jej gabinetu.
  3. Jeżeli nie, zaproponuj jej rozpoczęcie współpracy z Arkaną – dzięki temu skorzystacie z rabatów obie.
  4. Jeżeli do tej pory nie korzystałaś z gabinetu kosmetologicznego w Twojej okolicy, sprawdź na stronie sklepu, gdzie znajduje się najbliższy, który współpracuje z Arkaną i skontaktuj się z nim w celu uzyskania rabatu.
  5. Po uzyskaniu kodu wpisz go w odpowiednią rubrykę na stronie koszyka i ciesz się okazyjną ceną profesjonalnych kosmetyków dermatologicznych.

Kod rabatowy, który działa przez cały czas

Dobra wiadomość dla zarówno stałych, jak i nowych wielbicielek kosmetyków firmy Arkana. Powyżej opisany kod rabatowy działa zawsze, dowolną ilość razy. Oznacza to, że każde zakupy w sklepie internetowym będą niższe o rabat po wpisaniu kodu. Nie zwlekaj i poproś swoją kosmetyczkę lub kosmetolożkę o rabat do sklepu internetowego Arkana już dziś!


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:

sklep internetowy

Wersja do druku