Co można zrobić z okazji Dnia Kobiet? Zabrać bliską nam osobę na wystawną kolację lub kupić bukiet ulubionych kwiatów. Ale można także pójść o krok dalej i wziąć udział w wyjątkowej akcji #zRedrodlakobiet, której celem jest pomoc tym kobietom, które na co dzień nie mogą liczyć na żadne wsparcie. 
Z okazji 8 marca portal Redro.pl przygotował wyjątkową akcję charytatywną, na potrzeby której utalentowana ilustratorka stworzyła 10 autorskich plakatów pt. „Kobiecość”. Każdy z nich w oryginalny sposób przedstawia jedną unikalną cechę kobiecego charakteru.


Kupując ścienną dekorację nie tylko podarujemy sobie czy bliskiej nam osobie piękną ilustrację, ale wspomożemy także Centrum Praw Kobiet, bo część zysków ze sprzedaży plakatów zostanie przekazana właśnie na rzecz tej Fundacji. Fundacji, która od 1995 roku pomaga kobietom, które doświadczają przemocy w życiu prywatnym, publicznym czy zawodowym, udzielając im nie tylko odpowiedniego wsparcia, ale wpływając także na kształt polskiego prawa, by rzeczywiście chroniło tych, którzy tego potrzebują.    

Akcja #zRedrodlakobiet potrwa od 1.03 do 31.03.2020 roku, a autorskie plakaty można kupić na stronie: https://redro.pl/plakaty/kolekcje/kobiecosc/  

 

Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku