Celebrytki w najróżniejszych wydaniach to jeden z największych hitów ostatnich lat – delikatny naszyjnik z równie minimalnymi, a jednak znaczącymi zawieszkami to doskonały element uzupełniający każdą stylizację. Trend ten zapoczątkowały sławne i znane osoby, stąd też nazwa tej biżuterii. W jakich wydaniach prezentuje się najlepiej? Jaki kruszec użyty do produkcji celebrytki jest najtrwalszy?


Delikatna ozdoba każdej kobiety!

Największą przewagą tych naszyjników jest fakt, że można je zestawiać zarówno w eleganckiej, jak i codziennej stylizacji. Typowo kobiecy krój i delikatne zawieszki doskonale komponują się z najróżniejszymi ubraniami, i doskonale wyglądają zestawione z praktycznie każdym typem urody. Celebrytki zostały stworzone z myślą o opalonej skórze, jako że te w odcieniach złota pojawiły się na rynku pierwsze, a złoto z opaloną na brąz skórą zawsze prezentuje się świetnie. Niemniej jednak na obecnym rynku można znaleźć te naszyjniki wykonane w najróżniejszych kombinacjach, i wykonane zarówno z kruszców szlachetnych, jak i np. stali chirurgicznej. Warto zaznaczyć, że materiał wykorzystany do produkcji ma znaczenie, jednak stal chirurgiczna, mimo znacznie niższej ceny, w żaden sposób nie odstaje np. od złota czy srebra.

Dlaczego stal chirurgiczna?

Mimo pokutujących przekonań o słabej jakości stali chirurgicznej i szybkim jej zużyciu nie jest to prawdą. Ten materiał tuż obok złota, srebra czy platyny jest jednym z najtrwalszych na rynku, jednocześnie będąc znacznie tańszym niż kruszce szlachetne.  Przy odpowiedniej pielęgnacji są bardzo wytrzymałe, niepodatne na uszkodzenia czy zarysowania, a bez względu na produkt jaki jest z niego wykonany można go spokojnie czyścić pod letnią bieżącą wodą bez obaw, że ulegnie korozji czy ściemnieniu. Stal chirurgiczna, jak zapewniają producenci, zdecydowanie jest warta swojej ceny i przede wszystkim bardzo uniwersalna. Celebrytka ze stali chirurgicznej z tego tworzywa z pewnością będzie doskonale prezentować się przez długie lata, a zaoszczędzone pieniądze będzie można przeznaczyć na dodatkowe elementy biżuterii! Warto również zaznaczyć, że w odróżnieniu od srebra czy złota które często wywołuje podrażnienia czy wysypki alergiczne u niektórych pań, stal chirurgiczna jest antyalergiczna i może być z powodzeniem noszona przez każdego.

Sklep Marsandia – zapoznaj się z ofertą!

W sieci funkcjonuje wiele sklepów jubilerskich oferujących najróżniejszą biżuterię, jednak to jakość i korzystna cena powinna być wyznacznikiem wyboru miejsca do zakupów. Sklepem który zna potrzeby klienta i stawia nacisk na jakość jest Marsandia, specjalizująca się w najróżniejszych wyrobach jubilerskich, również ze stali szlachetnej. Najmodniejsze wzory, doskonałe ceny a także najnowsze trendy to zdecydowanie największe jego plusy.
 

Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku