Kiedy przychodzisz na przyjęcie lub z wizytą, pierwszą rzeczą, na którą zwracasz uwagę, jest... stół. I to nie tylko na rzeczy na nim stojące, lecz na ogólny wygląd. Czy warto postawić na obrusy papierowe, dekorując stół?

Dlaczego obrusy jednorazowe są dobrym wyborem?
Przygotowujesz przyjęcie i zastanawiasz się nad dekoracją stołu? Chcemy podsunąć ci - być może jeszcze przez ciebie nie praktykowane - ciekawe rozwiązanie. Zamiast wybierać ze swoich zasobów (lub specjalnie kupować!) materiałowy obrus, postaw na obrus papierowy!

Dlaczego warto wybrać obrusy papierowe?
Pięknie prezentują się na stołach - nadając im bardziej elegancki wygląd.
Oszczędzasz czas, bo łatwo jest je uprzątnąć - bez prania, prasowania i składania.
Są wykonane ze specjalnego papieru - na pewno nie porwie się w trakcie przygotowań i samego przyjęcia.
Wbrew pozorom są trwałe - jeśli w trakcie użytkowania nie ulegną ubrudzeniu czy zniszczeniu, możesz śmiało użyć ich kolejny raz.
Są tanie - dzięki niewysokiej cenie możesz każdorazowo inaczej dekorować stół, zamiast kupować jeden droższy obrus materiałowy.
To idealne rozwiązanie na różne okazje! Modne obrusy papierowe znajdziecie na https://www.lideropakowania.pl/obrusy-papierowe.html


Przy jakich okazjach sprawdzi się obrus papierowy?
Obrusy papierowe są uniwersalne, sprawdzają się jako okrycie stołu zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje. Szczególnie jednak warto postawić na ten wybór, jeśli przygotowujesz przyjęcie plenerowe - czy to grill, czy spotkanie na działce, czy uroczystość urządzana w ogrodzie. Dzięki obrusowi wydarzenie nabierze bardziej eleganckiego charakteru, a równocześnie nie będziesz się martwić o powstałe na nim plamy. To rozwiązanie na dekorację stołu sprawdzi się również świetnie, gdy wiesz, że goście na pewno będą brudzić... Mowa oczywiście o dzieciach! Jeśli czeka cię przygotowanie kinder party, to koniecznie zaopatrz się w obrus papierowy. Tego typu nakrycie stołu jest także genialnym rozwiązaniem dla gastronomii, zwłaszcza dla restauracji z ogródkami oraz firm cateringowych.

Czy obrusy papierowe mogą być modne?
Kiedyś wystawne przyjęcie wiązało się z dużymi wydatkami już na samą dekorację stołu. Nowoczesne podejście jest zgoła odmienne - stawiamy na praktyczność i funkcjonalność! Znając już zalety, jakie płyną z wyboru obrusów papierowych, możesz łatwo, tanio i efektownie przyozdobić stół. Co więcej, możesz dopasowywać nakrycie do okazji, wybierając różne kolory obrusów.  Nie bój się spróbować przeprowadzić tej papierowej rewolucji na swoim stole!


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku