Kino, kolacja, a może clubbing? Jest wiele sposobów na świętowanie Walentynek, a każdy z nich jest dobry, jeśli tylko dobrze się bawisz! Jeżeli spędzasz tę noc w Krakowie, opcji nie brakuje. Podpowiadamy, gdzie warto się wybrać 14 lutego – w ten magiczny wieczór na Ciebie i Twoją drugą połówkę czeka wiele romantycznych koncertów i szalonych imprez.

Dla romantyków: koncert Misi Furtak z zespołem

Jeśli bije w Tobie serce romantyka, a i Twoja bliska osoba ceni sobie miłosne wzruszenia, 14 lutego to dla Was bardzo ważna data. Walentynki są świetną okazją, by zrobić wrażenie na drugiej połówce i jeszcze wyraźniej zademonstrować swoje uczucia. Ważne jednak, żeby nie stawiać na oklepane pomysły – klasyka w postaci romantycznej kolacji i wyjścia do kina może się nie sprawdzić.

Na szczęście, mamy alternatywę: koncert Misi Furtak promujący jej najnowszy album pod tytułem „Co przyjdzie?”. Artystka z zespołem wystąpi 14 lutego w klimatycznej przestrzeni na Szpitalnej 1. Utwory z wydanej w zeszłym roku solowej płyty to urzekające, melancholijne kawałki w języku polskim, które gwarantują wyjątkowy charakter wieczoru. Wokalistka pisze romantyczne, choć nie zawsze cukierkowe piosenki o życiu… i o miłości. Jej ciekawy głos pięknie współgra z subtelną melodią fortepianu, gitary i skrzypiec. To niezawodny sposób na walentynki dla wrażliwców!

Wskazówka: chcesz zrobić przyjemność osobie, z którą spędzasz święto zakochanych? Na miejscu będzie możliwość zakupienia promowanego albumu – może nawet uda Ci się zdobyć autograf artystki specjalnie dla Twojej drugiej połówki?

Ceny zaczynają się od 35 złotych, lecz bilety szybko się rozchodzą – dlatego warto kupić wejściówki z wyprzedzeniem.

Dla imprezowiczów: Festiwal Miłości Ruski Pop w Zet Pe Te

Nie każdy zakochany musi być romantykiem – to oczywiste. Sentymentalne tony budzą w Tobie niechęć, a wraz z partnerem/ką najchętniej spędzasz czas, podbijając klubowy parkiet? Uwzględnij to, planując tegoroczne walentynki – sprawdź, gdzie iść na imprezę w Krakowie!

Znany i lubiany w Krakowie kolektyw Ruski Pop ma propozycję nie do odrzucenia: Festiwal Miłości w Zet Pe Te! To odjechane walentynki nie tylko dla zakochanych – możesz zabrać dziewczynę lub chłopaka, przyjść ze znajomymi albo wpaść samemu i po prostu rzucić się w wir imprezowania. Za organizowanym co roku wydarzeniem stoją m.in. KOSA i JUTRO – krakowscy producenci, którzy tej nocy staną wspólnie za dekami.

Line-up Festiwalu Miłości jest nieco niestandardowy. Obok wspomnianych wyżej wyjadaczy krakowskiej sceny elektronicznej, którzy zagrają tym razem jako alter ego MACZETA & WCZORAJ, na wydarzeniu pojawią się: Mr. Polska, Dj Hazel, Dj Dziekan, Paris Platynov, Gopnik McBlyat, HARDBASS ADIDAS, DJ MŻAWKI LITRY aka FFAP FOLDER + MC Bosski FIRMA i DJ KUBOTA & Ordynator DBK. Niespodziewaną królową line-upu została… Marta Wiśniewska, czyli Mandaryna. Kto z nas nie przetańczył nigdy nocy do jej hitów „Ev’ry night” czy „Here I go again”?

Wybierasz się na Festiwal Miłości? Pamiętaj o biletach – możesz je kupić online lub na bramce w dniu imprezy. Cena wejściówki przy zakupie z wyprzedzeniem to 120 złotych.
Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku