Tradycyjnie święta Wielkanocy spędzamy najczęściej w rodzinnym gronie, ale dla odmiany coraz częściej poza domem, najchętniej w dobrze wyposażonym hotelu. W takim miejscu łatwiej jest skupić się na zacieśnianiu więzi rodzinnych i błogim wypoczynku, a nie na przedświątecznych przygotowaniach, którym często towarzyszy zmęczenie i zdenerwowanie. W poszukiwaniu idealnego miejsca na rodzinne święta wielkanocne często wybór pada na hotel rodzinny nad morzem. Otóż bardzo często święta nad morzem okazują się być bardzo dobrym rozwiązaniem, bowiem wiosną polskie plaże są nie tylko urokliwe, ale też sprzyjają zdrowiu – w tym czasie zawartość jodu w powietrzu jest największa.

Wielkanoc w hotelu nad morzem

Wielkanoc to wyjątkowy czas, nie tylko pod względem duchowym, ale też pogodowym. Przypada na wiosnę, kiedy to robi się coraz ciepłej i przyroda budzi się do życia. A zatem jest to doskonały moment na przebywanie z rodziną i to na świeżym powietrzu. Idealnym miejscem do regeneracji sił po zimie jest właśnie polskie wybrzeże, które jest niezwykle urokliwe zwłaszcza wiosną, gdy budzi się do życia.  Dni są coraz dłuższe i słońce zaczyna mocniej przygrzewać, warto więc wybrać się na długi spacer po piaszczystych jeszcze niezaludnionych plażach. 

Przyroda nadmorska jest też niezwykle dynamiczna – zmiany w niej zachodzą praktycznie z dnia na dzień. Warto więc poświęcić trochę czasu na obserwację budzących się do życia wydm czy też różnorodnych gatunków ptaków, które wiją sobie gniazda w oczekiwaniu na młode. Na co dzień rzadko kto z nas ma czas na kontemplowanie zjawisk zachodzących w przyrodzie, dlatego nieco bardziej świadomi z nas okres Wielkanocy przeznaczają między innymi nie tylko na rodzinny relaks, ale i jak największy kontakt z naturą. Między innymi stąd wynika tak duże zainteresowanie w ostatnich latach spędzaniem świąt Wielkanocy nad polskim morzem.

Rodzinne święta Wielkanocy w hotelu nad polskim morzem

Aby święta Wielkanocy spędzone nad polskim morzem były udane warto zainwestować w dobry, sprawdzony hotel, dysponujący odpowiednim zapleczem. Z pewnością takim hotelem jest Resort Gwiazda Morza we Władysławowie, która posiada fantastyczny pakiet "Wielkanoc nad morzem".  

Gwiazda Morza Resort SPA&SPORT we Władysławowie jest to niezwykle wygodny 4-gwiazdkowy hotel, który z pewnością zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających gości, również tych przyjeżdżający tutaj na święta Wielkanocy. Specjalnie z myślą o nich została przygotowana oferta świąteczna, która jest niezwykle atrakcyjna. Poza wygodnymi pokojami i przepysznymi daniami kuchni regionalnej i staropolskiej na gości czekają też inne atrakcje typowo świąteczne. Oczywiście jest nią uroczyste, tradycyjne Śniadanie Wielkanocne, a do tego każdy zainteresowany może liczyć na świąteczny koszyczek wielkanocny. Co więcej, istnieje możliwość wzięcia udziału w zajęciach artystycznych i wspólnym malowaniu kolorowych pisanek, zaś na dzieci czekają warsztaty kulinarne pod okiem szefa kuchni. 

Atrakcji w ramach oferty wielkanocnej przygotowanej przez hotel Gwiazda Morza Resort SPA&SPORT jest znacznie więcej, każdy więc będzie mógł wybrać to co jest dla niego odpowiednie.

 


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:

Ile kalorii ma barszcz zabielany
Ile kalorii ma okoń morski
Pasta z makreli wędzonej z jajkiem i ogórkiem kalorie

Wersja do druku