Czy pamiętasz, że już 22 stycznia dzień dziadka? Pewnie nie masz jeszcze pomysły na prezent z tej okazji. Nie, płyn z apteki na serce lub wzmocnienie to nie jest dobry pomysł. Może być dodatkiem, ale jeśli naprawdę chcesz ucieszyć swojego dziadka, musisz postarać się bardziej. Jak? Sprawdź pięć naszych propozycji pomysłów na prezent z okazji dnia dziadka!


  1. Bilet do kina lub do teatru – rozrywka z okazji dnia dziadka

Część seniorów korzysta na emeryturze z życia i dzięki większej ilości wolnego czasu chętnie wychodzi z domu. Pozostali wymagają do tego lekkiej zachęty. Można do tego wykorzystać dzień dziadka. Prezent z okazji tego święta w postaci biletu do kina lub teatru to wspaniały pomysł – zwłaszcza dla osoby, która rzadziej wychodzi z domu. Niektórzy dziadkowie krępują się, inni nie decydują się na to ze względu na koszty – jeśli jednak bilet będzie prezentem, na pewno z niego skorzystają. Jeżeli wybierzesz odpowiedni seans lub przedstawienie, będzie to z całą pewnością niezwykle trafiony upominek.

  1. Chwila tylko dla niego – wyjście do SPA jak prezent z okazji dnia dziadka

W dniu swojego święta dziadek z całą pewnością będzie chciał poczuć się wyjątkowo! Może warto w związku z tym zaproponować mu sesję w gabinecie SPA? Nie jest to typowe miejsce wyjścia dla seniora, ale wynika to raczej z nieświadomości możliwych do wykonania zabiegów, a nie z niechęci. W wielu gabinetach oferowane są specjalne pakiety z myślą o mężczyznach – najczęściej zawierają się w niech manu- i pedicure, pielęgnacja twarzy, masaż. Można je jednak modyfikować i z całą pewnością dostosować do potrzeb każdej osoby, w tym seniora. Dziadek może być zaskoczony takim prezentem, ale już po zabiegach na pewno będzie zachwycony!

  1. Wspólnie spędzony czas – najlepszy prezent dla dziadka

Czasem najlepszy prezent, to ten, który nic nie kosztuje. Z okazji dnia dziadka warto przemyśleć, ile tak naprawdę czasu spędzasz z bohaterem tego święta. Może, zamiast szukać wymyślnego prezentu, lepiej spędzić z nim ten dzień. Zaprosić go do siebie na obiad lub kolacje, wyjść do miasta – do restauracji lub na kawę? A może zrobić wycieczkę po miejscach, które pamięta z lat młodości lub macie z nich wspólne wspomnienia? Możliwości jest naprawdę wiele – istotne jest, aby zrobić to razem. Kilka wspólnie spędzonych godzin to być może nieoczywisty, ale na pewno warty rozważenia pomysł na prezent z okazji dnia dziadka.

  1. Technologiczny prezent z okazji dnia dziadka – smartfon lub tablet

Dziadkowie bardzo często są zainteresowani nowymi technologiami, ale mają pewne obawy, aby sięgnąć po elektronikę samodzielnie. Dzień dziadka to idealny moment, aby przybliżyć im trochę cyfrowy świat, pokazać internet czy nowoczesne metody komunikacji. Jeśli widzisz u dziadka taką potrzebę, idealnym pomysłem na prezent będzie smartfon lub tablet – koniecznie z dostępem do internetu. Musisz jednak pamiętać, aby poświęcić odpowiednio dużą ilość czasu, na nauczenie jak działa konkretne urządzenie i jakie daje możliwości. Dzięki temu, zamiast klasycznej rozmowy telefonicznej, możliwa będzie wideorozmowa za pośrednictwem komunikatora, a także przesyłanie sobie zdjęć. Dzięki temu dziadek będzie mógł bardziej uczestniczyć w Twoim życiu i to jest tak naprawdę prezentem.

  1. Klasyczne zestawy prezentowe z okazji dnia dziadka

Powyższe prezenty wydają Ci się nietrafione lub zbyt ekstrawaganckie dla Twojego dziadka? Zdecydowanie bardziej wolisz coś bardziej klasycznego? Postaw na eleganckie zestawy prezentowe, których ofertę można zobaczyć pod tym linkiem: https://www.lancerto.com/pl/odziez/zestawy-prezentowe.html. Mogą być to skarpety w ciekawe wzory; rękawiczki z szalem lub czapką; galanteria skórzana, zestaw paska i portfela. Możliwości jest naprawdę wiele – każdy z pewnością będzie w stanie wybrać adekwatny prezent dla swojego dziadka. Taki zestaw będzie nie tylko stylowy, ale również niezwykle praktyczny.

Powyższe zestawienie z całą pewnością pozwoli Ci lepiej przygotować się na 22 stycznia. Pamiętaj, żeby nie szukać prezentu z okazji dnia dziadka na ostatnią chwilę – upominek przemyślany lub dobrze zaplanowany z całą pewnością okaże się też bardziej trafiony.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:

galanteria sk?rzana

Wersja do druku