Początek roku to doskonały moment, by nadrobić muzyczne zaległości z poprzednich miesięcy i wejść w nowy rok z wyjątkową energią. Przejrzeliśmy dokładnie różne wydarzenia i wybraliśmy te, które gwarantują niezapomnianą zabawą i prawdziwe muzyczne emocje. To tutaj warto się pojawić z początkiem roku 2020.

13 grzechów niczyich

Rok zaczynamy od koncertu młodego i utalentowanego artysty, Dawida Kwiatkowskiego. Dawid to nie tylko osobowość telewizyjna, ale i autor tekstów oraz piosenkarz. Mimo młodego wieku wydał już 6 albumów, z których pochodzą hity „Na zawsze”, „Jesteś”, „Jak to” czy „Biegnijmy”. Jego ostatni krążek 13 grzechów niczyich promowany jest w ramach trasy koncertowej 13 Tour, podczas której artysta odwiedzi 13 polskich miast. To według zapowiedzi najmocniejsza i najdłużej przygotowywana trasa Dawida Kwiatkowskiego, w czasie której zaprezentuje prawdziwą eksplozję emocji i energii. To odmiana po dwóch ostatnich trasach akustycznych – koncerty łączące mocne gitarowe dźwięki z elektronicznym brzmieniem. Już 17 stycznia będzie można się o tym przekonać w Radomiu, w klubie Strefa G2. Ta impreza może przyprawić o zawrót głowy i powodować dylematy, które wydarzenia i imprezy w Twoim mieście są jeszcze warte uwagi?

Młodość z Ralphem Kaminskim

„Wszystkiego najlepszego” czy „Kosmiczne energie” to kawałki kolejnego artysty, którego koncertu nie należy przegapić. Mowa o Ralphie Kaminskim, charyzmatycznym artyście, który 19 stycznia wystąpi w poznańskim klubie Tama. To wydarzenie realizowane jest w ramach trasy promującej nowy album artysty, „Młodość”. Koncert będzie tym bardziej wyjątkowy, że zostanie połączony z widowiskiem w formie spektaklu, w którym Ralphowi towarzyszyć będzie zespół My Best Band In The World.

Ralph Kaminski to artysta reprezentujący muzykę alternatywną. Lubuje się w delikatnych dźwiękach stwarzających wrażenie intymności i głęboko poruszających tekstach. W 2019 roku artysta otrzymał Grand Prix oraz Nagrodę Publiczności podczas 40-tego Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Wkrótce jego talent będzie można podziwiać na żywo.

Niebieska Trasa, przystanek Toruń

Niebieska Trasa to wyjątkowe widowisko, które zaprezentuje swoim fanom warszawski zespół Wilki. Grupa to legenda, której fanom muzyki rockowej właściwie nie trzeba przedstawiać. Od początków lat 90 czarują swoimi rockowymi brzmieniami, a na swoim koncie mają wiele hitów, które przez miesiące rozbrzmiewały w stacjach radiowych. Któż nie zna „Son of the blue sky”, który to kawałek królował nie tylko w radiu, ale też jako pierwszy polski wideoklip pojawił się na antenie MTV? Zespół przez lata stworzył wiele hitów: od „Aborygen” i „Eli Lama Sabachtani” pochodzących z pierwszego krążka, po późniejsze „Baśka”, „Urke” czy liryczne „Here I am”, „Love story” oraz „Bohema”. Niebieska trasa będzie powrotem do korzeni i zaprezentowania publiczności na nowo kawałków znanych z debiutanckiego albumu. 24 stycznia, klub Od Nowa – to wydarzenie koniecznie trzeba zanotować w kalendarzu

 Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku