Czasem czujemy się naprawdę samotni i poszukujemy partnerki do przysłowiowego tańca i różańca, a innym razem chcielibyśmy po prostu miło spędzić czas. Kobiety z reguły mają bardziej romantyczny charakter od mężczyzn, co nie znaczy, że nie zgodzą się na relację bez zobowiązań, jeśli tylko jej zasady będą jasne od początku do końca. Czy kobiety, która umili nasze samotne wieczory szukać wśród znajomych, czy w internecie? Co będzie lepsze, FWB, czyli friends with benefits, czy portal randkowy, na którym dokładnie opiszemy nasze oczekiwania?

 

Friends with benefits - ciekawe urozmaicenie, czy znajomość skazana na porażkę?

Zasady bycia przyjaciółmi z korzyściami, czyli w skrócie fwb, są bardzo proste. Z jednej strony pozytywna znajomość, sympatia i mile spędzony czas, z drugiej zaś strony gorący seks bez żadnych zobowiązań, bo w końcu jesteście jedynie dobrymi znajomymi. Czy taka relacja ma szanse na przetrwanie, czy jest zaledwie chwilową przyjemnością, z góry skazaną na porażkę w niedalekiej przyszłości? Teoretycznie nic nie stoi na przeszkodzie, aby fwb działało tak długo, jak to tylko możliwe. W praktyce zwykle każdy z nas, kto spróbował tego typu atrakcji, ma w pamięci burzliwe zakończenie tej gorącej przygody.

Gdzie szukać, kiedy FWB zawiedzie?

Istnieje wiele stron randkowych, na których znaleźć możemy partnerkę dla siebie. To, czy szukasz kobiecego towarzystwa jedynie na wieczór, czy może na dłuższy czas, to kwestia, którą opiszesz w informacjach na temat swojego profilu. Możesz poszukiwać szczęścia na portalu fotoflirt, lub przeznaczeni.pl, który pierwotnie miał być portalem dla osób, którym religia katolicka jest osobiście bliska. Poglądy mają przecież ogromny wpływ na relacje międzyludzkie! Jeżeli są one ważne również dla Ciebie, sprawdź stronę, na której znajdziesz ludzi podobnych do siebie. Z taką partnerką zrozumiesz się przecież na każdym polu!

Profesjonalna miłość według najlepszych portali randkowych

Panuje krzywdzące dla mężczyzn przekonanie, że jedyne czego poszukują oni w relacjach z kobietami, to niezobowiązujący seks. Nie jest trudno usłyszeć, że standardowego mężczyznę nie obchodzi wiele więcej ponad to właśnie. Czy internetowa znajomość musi bazować jedynie na pożądaniu? Koniecznie sprawdź portal mydwoje.pl, na którym priorytetem jest prawdziwa znajomość, porozumienie i wspólny język. Czy be2 reprezentuje ten sam poziom? To bardzo subiektywna opinia, zależna pewnie od osoby, na którą trafisz w swoich rozmowach. Tak czy inaczej, powodzenia w poszukiwaniach!


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku