Lubimy innowacje – żyjemy przecież w czasach, w których nieustannie wprowadza się na rynek nowości. Tym bardziej są one pożądane przez konsumentów, jeśli są oparte na naturalnych produktach, nie są szkodliwe dla zdrowia i nie są testowane na zwierzętach. Wyjątkową skutecznością wśród preparatów na siwe włosy wyróżnia się GR-7 Professional.

To polski produkt o prostym, ale jakże efektywnym działaniu. Jest to sposób na siwe włosy niestety wciąż ustępujący koloryzacji – oto, dlaczego naszym zdaniem jest zdecydowanie lepszy od farbowania siwych włosów!

Czy warto ukryć siwe włosy?

Geny i kiepska higiena życia potrafią dopaść człowieka bez względu na wiek czy płeć. Siwe włosy w młodym wieku są dzisiaj wcale częstym obrazkiem. Ludzie szukają zatem panicznych sposobów jak zatuszować siwe włosy. Oczywiście pierwszym pomysłem jest koloryzacja. W ten sposób najczęściej maskuje się siwe włosy u kobiet. Faceci farby do włosów traktują raczej z rezerwą. To całkiem zrozumiałe…

Trzeba powiedzieć, że farby do włosów to raczej chwilowe przykrycie skutku siwienia, a nie trwałe zwalczenie przyczyn. Częsta koloryzacja wysusza włosy i sprawia, że są bardziej łamliwe, w niektórych przypadkach może być także przyczyną nadmiernego wypadania włosów. Trzeba też spojrzeć prawdzie w oczy – każdorazowa wizyta u fryzjera w celu przykrycia siwych włosów to niemałe koszty. Czy zatem warto ukrywać siwe włosy? Odpowiedzcie sobie sami… ale najpierw poznajcie alternatywę!

Fot. Zobacz efekty preparatu na siwe włosy na www.gr-7.eu

GR-7 Professional – płyn na siwe włosy o magicznym działaniu

Wyrywanie i farbowanie siwych włosów, zwłaszcza gdy na naszej głowie nie narzekamy na ich nadmiar to stanowczo błędna droga. GR-7 Professional działa inaczej – jego formuła kierowana jest na skórę głowy, a nie na powierzchnię włosa. Preparat na siwe włosy oparty jest na wyciągu z ziół, jest zatem naturalnym produktem. Nakłada się go do dwóch razy na dobę, przez pierwszy tydzień unikając mycia lub suszenia. Odżywione komórki skóry głowy produkują większe ilości melaniny, odpowiadającej za pigmentację. W efekcie wcześniej siwe włosy powracają powoli do swojego naturalnego koloru.

Przywracanie siwych włosów do swojego pierwotnego koloru to pierwsza faza kuracji GR-7 Professional. Kiedy już efekt nas zadowala, płyn na siwe włosy nakłada się rzadziej, około raz na tydzień. Ma to na celu podtrzymanie wysokiego poziomu melaniny i zatrzymanie ponownego siwienia włosów.

Fot. Zdjęcia osób stosujących preparat GR-7 na siwe włosy

GR-7 Professional został przebadany przez międzynarodową jednostkę badawczą EUROFINS. Wszyscy ankietowani odnotowali widoczne efekty kuracji w niecały miesiąc, nie zgłaszając przy tym efektów ubocznych czy reakcji alergicznych. Produkt jest bezpieczny dla środowiska, a także nie był testowany na zwierzętach. Jego innowacja polega na skutecznym, kierunkowym działaniu, zwalczającym przyczynę siwych włosów u samego źródła. Gdzie kupić GR-7 Professional? Najlepiej nabyć go w Internecie, choć można pytać o jego dostępność również w dobrych salonach fryzjerskich oraz gabinetach rtychologicznych.Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku