Samochody samojezdne dla maluszków to zdecydowanie najlepszy prezent dla najmłodszych fanów motoryzacji. Bezpieczne, wygodne, dające mnóstwo frajdy i świetnie doskonalące zdolności manualne. Czy można wyobrazić sobie lepszy prezent dla kilkulatka?
fot. www.ekstrazabawki.pl

Specyfikacja samochodów na akumulator

Dziś zróżnicowanie oferty samochodów na akumulator jest tak potężne, że zaspokaja potrzeby nie tylko najbogatszych. Także osoby dysponujące nieco skromniejszym budżetem mogą zakupić naprawdę dobrej klasy Audi na akumulator dla dzieci.

Poszczególne modele samochodów akumulatorowych różnią się nie tylko typem nadwozia, ale również rodzajem akumulatora i szczegółami wyposażenia. Dla małych miłośników samochodów sportowych polecana jest długa lista modeli, m.in. Audi czy BMW od klasyków po najnowsze modele, które wiernie odwzorowują swoje oryginalne pierwowzory. Mamy więc roadstery jak A8 Spyder, RS5 czy legendarne Audi TT. Ale są i modele wzorowane na SUV`ach Audi jak Q5 czy Q7. W każdym z modeli samochodu akumulatorowego spod znaku Audi mamy możliwość wyboru wersji nieco bardziej ekskluzywnej z miękkimi siedzeniami, możliwością podłączenia za pośrednictwem kilku wejść dodatkowych urządzeń. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, maluszki są chronione nie tylko pasami, bo samochody na akumulator posiadają również zewnętrzną możliwość sterowania prędkością pojazdu oraz światła LED, dzięki którym jazda nawet po zmroku staje się bezpieczna.

Ceny samochodów akumulatorowych oraz zalety z ich użytkowania

Warto sprawić dziecku prezent w postaci samochodu akumulatorowego. Dlaczego? Poza możliwościami, jakie dają takie auta i frajdą z ich użytkowania, wiąże się z nimi również element edukacyjny. Jaki? Otóż obsługa takiego pojazdu to dla młodego człowieka doskonała lekcja koordynacji ruchowej oraz możliwość zapoznania się w lekki i przyjemny sposób z przepisami ruchu drogowego. Odpowiednie użytkowanie samochodu na akumulator będzie też dla malucha dobrą szkołą odpowiedzialności i sprytu. Nic bowiem tak dobrze nie wpływa na dzieci jak możliwość nauki przez zabawę. A w tym konkretnym przypadku nie ma się co obawiać o znudzenie się tą zabawą. Ceny akumulatorowych samochodów sygnowanych znaczkiem Audi rozpoczynają się od nieco ponad 500 zł. W zależności od technicznej specyfikacji będziemy mieć do czynienia z różnymi akumulatorami i nieco innym wyposażeniem. Samochody akumulatorowe zawsze warto kupować w miejscach sprawdzonych takich jak https://www.ekstrazabawki.pl/ - tam znajdziemy wyczerpujący opis produktu, a także zasady gwarancji i zwrotu zabawek. W specjalistycznych sklepach możemy też rozwiać wszystkie wątpliwości z pomocą konsultanta.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku