Istnieje wiele różnych sposobów, aby przyjrzeć się aktualnym trendom i być na bieżąco z garderobą. Poświęcając trochę czasu na czytanie czasopism, oglądanie telewizji i oglądanie tego, co ludzie noszą na ulicy, możesz dowiedzieć się, co dzieje się w branży modowej. Pamiętaj jednak w tym wszystkim, w czym czujesz się komfortowo. Nie wszystkie trendy w modzie są przeznaczone dla wszystkich.

Modowy research – wejście w świat trendów

Regularnie sprawdzaj czasopisma w kiosku – świat mody nadal kocha papier! Jednak na tym nie koniec. Pokochaj newslettery – dzięki nim będziesz otrzymywać biuletyny e-mailowe ze stron specjalizujących się w przeglądzie aktualnych trendów, aby pozwoli Ci na bieżąco uzyskać pomysły na modowe rewolucje w swojej szafie. Czytając te biuletyny, pamiętaj o swoim wieku i typie ciała.

Miej oczy otwarte, gdy szukasz pomysłów na modę. Jeśli zobaczysz na ulicy, czy w gazecie strój, który Ci się podoba, nie krępuj się - idź na zakupy, aby znaleźć podobne produkty. Przejdź do trybu online - za pomocą wyszukiwarki Google znajdziesz całe mnóstwo witryn z modą, takich jak K-mag. Przeglądając te strony patrz uważnie na to:

  • co mają na sobie gwiazdy,
  • co projektanci proponują na wybiegu.

Choć wertowanie po stronach, takich jak https://k-mag.pl/category/moda/ może być tak wciągające, że nie będziesz mogła się od tego oderwać, koniecznie znajdź też czas na zakupy. Będąc w centrum handlowym koniecznie poprzymierzaj różne ubrania, różne to znaczy – w różnym stylu i kolorach, nawet tych, których zwykle nie nosisz. Pooglądaj się uważnie w lustrze - zauważ dopasowanie i styl ubioru. Zastanów się, gdzie mogłabyś założyć tę odzież. Miej otwarte nie tylko oczy, ale i umysł!

Nowinki modowe: gdzie jeszcze?

Nadążanie za najnowszymi trendami mody może być trudne, dlatego koniecznie skorzystaj też z tych dodatkowych, pomocnych wskazówek i dowiedz się, do jakich źródeł zwrócić się, by poznać aktualne i najgorętsze trendy mody. Śledzenie wydarzeń z serii „Fashion Week” to najlepszy sposób na to, aby odkryć najnowsze trendy. Dzięki nim z wyprzedzeniem poznasz najnowsze trendy wiosna / lato oraz najlepsze trendy jesień / zima. Zdobycie zaproszeń na te wydarzenia jest bardzo trudne, ale na szczęście istnieje wiele kanałów, które transmitują te pokazy mody na żywo online (za darmo!). Najwięksi influencerzy modowi i magazyny o stylach będą również pokazywać te pokazy w różny sposób, dlatego ważne jest, aby śledzić je wszystkie, aby pozostać obiektywną i być naprawdę na bieżąco.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku