Jeśli decydujesz się na aranżację nowoczesnego wnętrza, musisz zadbać o odpowiednią stylistykę mebli i wielkogabarytowych elementów wyposażenia. Istotne są również wprowadzane do niego detale. Znacznie ma to, jaką kanapę ustawimy w salonie, jak i stylistyka przeznaczonych do sterowania oświetleniem włączników. Te ostatnie nie powinny odbiegać wyglądem od reszty wystroju, a wręcz przeciwnie – cechować się nowoczesnym i przyciągającym uwagę designem.
W stylistykę nowoczesnego wnętrza doskonale wpisuje się osprzęt Livolo. Skromny w budowie, minimalistyczny, a przy tym bardzo elegancki. Wykonany z hartowanego szkła doskonale oddaje charakter nowoczesnego wnętrza. Wygląda bardzo efektownie, czym zwraca uwagę użytkowników. Jednak nie tylko wygląd takich włączników jest wyjątkowy. Warto zauważyć, że sterowanie oświetleniem za ich pomocą odbywa się w inny sposób, niż w przypadku klasycznego osprzętu.

Sterowanie za pomocą dotyku

Włączniki Livolo zostały wyposażone z dotykowy panel, dzięki czemu oświetlenie można włączyć poprzez delikatne dotknięcie znajdującego się pośrodku panelu kółka. To zaświeci się wtedy na niebiesko. Jeśli natomiast oświetlenie będzie wyłączone, kółko będzie się świecić na kolor czerwony. Dotykowy panel nie tylko uatrakcyjnia wygląd wnętrza, ale podnosi też standard jego użytkowania. Co więcej, niektóre modele dotykowych włączników dostępne są w sprzedaży w zestawie z pilotem. Można też zakupić je osobno, a później doposażyć osprzęt w pilota. W tym przypadku wybieramy włączniki oznaczone symbolem „R”. Znajdziemy je na stronie sklepu Gajwer.

Bezpieczeństwo w mieszkaniu

Nowoczesne wnętrza powinny być nie tylko estetyczne i funkcjonalne, ale również w pełni bezpieczne dla użytkowników. Tu warto zwrócić uwagę na niepalną obudowę włączników Livolo, które na wypadek pożaru nie stworzą dodatkowego zagrożenia. To jednak tylko jedna z wielu zalet. Obudowa jest całkowicie szczelna, dzięki czemu nie istnieje niebezpieczeństwo na wypadek przypadkowego zachlania włącznika wodą. Podświetlany panel to kolejny atut. Dzięki niemu poruszający się po zmroku domownicy z łatwością dotrą do niego w ciemności, unikając po drodze niebezpiecznych stłuczeń i upadków.

Wygląd i  trwałość osprzętu

Warto zwrócić uwagę na efektowny wygląd i trwałość włączników Livolo. Ta wynika z zastosowanego do ich produkcji materiału. Panel włączników wykonuje się z wysokiej jakości hartowanego szkła, dzięki czemu jest odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz zarysowania. Co za tym idzie może służyć przez wiele lat bez pogorszenia swego wyglądu. Osprzęt Livolo, podobnie jak inne obecne na rynku włączniki światła, jest dostępny w różnych wersjach kolorystycznych. Możemy wybierać spośród modeli w kolorze bieli, czerni, złota albo szarości. Dzięki temu z łatwością dobierzemy osprzęt do własnych oczekiwań oraz stylistyki wnętrza.

Na zakończenie

W nowoczesnych wnętrzach liczy się estetyka i funkcjonalność. Tej z pewnością nie można odmówić włącznikom Livolo. Warto zwrócić uwagę na ich modułową budową, dzięki której w wielokrotnej ramce inwestor może zamontować zarówno włączniki światła, jak i inne elementy osprzętu. Wśród nich można wymienić ściemniacze światła, panele przeznaczone do sterowania roletami albo żaluzjami, a także przyłącza multimedialne i gniazda elektryczne. Łatwy montaż i możliwość dowolnego komponowania elementów budujących osprzęt elektryczny podnosi atrakcyjność włączników Livolo i wpływa na ich rosnącą popularność wśród użytkowników.

Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku