Kubki to obowiązkowy element wyposażenia każdej kuchni. Wiele osób ma swój ulubiony kubek, bez którego kawa czy herbata nie smakują tak samo. W ofercie sklepów można znaleźć ciekawe modele, które różnią się wyglądem, kształtem, wielkością czy kolorem. Największą popularnością cieszą się ostatnio spersonalizowane kubki, które można stworzyć samodzielnie. Kiedy jest to dobre rozwiązanie?

 

Kubek z własnym nadrukiem – przydatny gadżet

Funkcjonalne i spersonalizowane gadżety cieszą się dużą popularnością, gdyż stanowią ciekawy dodatek do codziennego dnia. Kubki z własnym zdjęciem można zamówić dla siebie, aby przypominały o ważnym wydarzeniu lub wręczyć bliskiej osobie jako prezent. Tak naprawdę nie ma ograniczeń w jakim celu chcesz stworzyć własny kubek, gdyż przyda Ci się on w domu, w pracy czy podczas podróży. Z względu na taką uniwersalność, gadżety te są chętnie wykorzystywane w różnych okolicznościach.

Gdzie kupić kubek z własnym nadrukiem?

W ofercie sklepów można znaleźć szeroki wybór kubków opatrzonych śmiesznymi grafikami czy sentencjami. Jeżeli jednak zależy Ci na gadżecie z własnym zdjęciem czy napisem, jedyną możliwością jest samodzielne zaprojektowanie logo. Firmy takie jak MegaKoszulki mogą stworzyć kubek ze zdjęciem i napisem według autorskiego pomysłu. Wystarczy, że skorzystasz z udostępnionego kreatora (dostępny tutaj: https://www.megakoszulki.pl/kubki-z-wlasnym-nadrukiem-zdjeciem-napisami3), a opracowany nadruk zostanie naniesiony na kubek.

Kubek z własnym napisem dla siebie

Jeżeli jesteś indywidualistą i lubisz się wyróżniać, stwórz własny kubek ze swoją grafiką. Może to być zdjęcie Twojego pupila, motto motywujące Cię do działania lub podobizna ulubionej postaci z kreskówki. Wystarczy, że wgrasz do kreatora wybrany przez Ciebie projekt, a zostanie on naniesiony na kubek przy użyciu trwałej metody druku.

Kubek ze zdjęciem i napisem na Walentynki

Dzień zakochanych to okazja, aby obdarować sympatię prezentem wyrażającym uczucia. Idealnym pomysłem są kubki z nadrukiem na zamówienie, gdyż będą one w pełni spersonalizowane. Możesz nanieść na nie wspólne zdjęcie ze swoją sympatią czy napis z wyznaniem miłości. Taki gadżet z pewnością zostanie doceniony, gdyż będzie jedyny w swoim rodzaju, a obdarowana osoba poczuje się wyróżniona.

Spersonalizowany kubek na urodziny i imieniny

Jeżeli nie masz pomysłu na prezent urodzinowy i imieninowy, w tym przypadku również sprawdzi się kubek z nadrukiem na zamówienie. Projektując go możesz wybrać grafikę, która będzie kojarzyła się z solenizantem i przypomni mu o wspólnie spędzonych chwilach. Dobrym pomysłem będzie napis z życzeniami lub zdjęcie, które przywoła miłe wspomnienia.

Kubek z logo jako gadżet firmowy

Jeszcze jednym sposobem na wykorzystanie kubka z własnym nadrukiem, jest promocja firmy. Taki przydatny gadżet można wręczyć klientom podczas akcji marketingowych lub partnerom biznesowym w ramach podziękowania za współpracę. Własny nadruk na kubki zawierający logo firmy, hasło reklamowe lub dane kontaktowe nie tylko zwiększy zasięg odbiorców, ale wpłynie korzystnie na wizerunek marki.

Jak zaprojektować własny nadruk na kubku?

Nie musisz być doświadczonym grafikiem, aby stworzyć własną kompozycję na kubek. Wystarczy, że w kreatorze wybierzesz napis i czcionkę lub wgrasz z dysku grafikę lub zdjęcie. Inną możliwością jest wykorzystanie dostępnych propozycji lub zlecenie opracowania nadruku grafikowi. W ten sposób stworzysz w pełni spersonalizowany i jedyny swoim rodzaju kubek na każdą okazję.


Najczęściej zadawane pytania



Podobne artykuły:


Wersja do druku