Dzień sakramentalnego "tak" to mieszanka prawdziwie skrajnych emocji. Wzruszenie, stres i chęć dopięcia wydarzenia w niemalże każdym calu to wynik ogromnych oczekiwań - zarówno naszych, jak i najbliższych.
W tym dniu pamiętać będziemy każdy promień słońca, każdy detal, podmuch wiatru, zapach unoszący się z kuchni i smak lukru na torcie. Uwieczniając zdarzenia na fotografiach chcemy zatrzymać w czasie emocje, życzenia i reakcje rodziny, która w tym dniu będzie nam towarzyszyć.
Ślub to również czas dbałości o dodatki - z pieczołowitą starannością troszczymy się o aranżacje sali, dekorujemy zaproszenia ślubne, układamy kwiaty i bukiety na stołach. Jesienny ślub nie odstaje od tych przygotowań, w końcu jest to czas intensywnie pachnącej lawendy, purpury wrzosu, pierwszych przymrozków i szelestu liści, które wypełzają wprost spod naszych stóp.
Co ważne, w tych aranżacjach i dodatkach wykorzystać możesz sztuczne kwiaty - w jaki sposób?
 

Sztuczne kwiaty hurtownia, czyli o dekoracjach ślubnych słów parę...

Nowości i trendy zmieniają się jak w kalejdoskopie. Wraz ze zmianą barw i stylów (obecnie wypierany jest glamour na poczet wesel rustykalnych), jedno pozostaje bez zmian - kwiaty i rośliny.
Od wielu pokoleń ślub to bukiet Pani Młodej, polna łąka rozsiana niedaleko wiejskiej chaty i bogata wiązanka ustawiona na stole szwedzkim z ciasteczkami i przepysznymi babeczkami. Mając na uwadze te akcesoria powstała hurtownia kwiatów sztucznych sklep internetowy, która podkreśli wyjątkowość twojego "Wielkiego Dnia".
  • aranżacja sali - miejsce toastów, życzeń, tańców do białego rana. To tu zrobimy mnóstwo zdjęć, podzielimy się tortem i złapiemy welon rzucany przez plecy. Być może dlatego wystrój tego wnętrza wydaje się najważniejszym i jednocześnie najtrudniejszym zadaniem dla Państwa Młodych.
Rośliny, które wykorzystamy w dekoracji ustawić możemy zarówno wzdłuż parkietu, jak i przy wejściu. Wysokie drzewka oraz bujne bukiety zapraszają gości na salę, niczym arystokratyczni strażnicy. Niezwykle popularne stają się też kwiatowe lub roślinne ściany, które doskonale ozdabiają tło przyszłych małżonków. Toasty i podziękowania dla rodziców wyglądają jeszcze piękniej dzięki purpurowym pąkom.
  • aranżacja stołów - wykorzystaj gałązki z wazonach i lampionach ustawionych na stołach. Styropianowe ozdoby są niezwykle trwałe i nie zniszczą się pod wpływem zapachów i gorących, podawanych dań. Gałązki kwiatowe doskonale ozdabiają serwetki dla gości, a główki kwiatowe przyczepić można do krzeseł lub nóg stołów.
  • aranżacja Kościoła - akcesoria i zaopatrzenie w rośliny często leży w intencji i obowiązku przyszłych małżonków. Najczęściej wykorzystujemy w tym celu lampiony, które stoją wzdłuż drogi do ołtarza oraz rośliny, ozdabiające drewniane ławy kościelne.
Część przyszłych małżeństw, na wzór amerykańskich filmów, rozsypuje pod nogami płatki pachnących płatków.
  • dekoracja auta - nowości w branży ślubnej coraz częściej uwzględniają aranżację samochodów, którymi jeżdżą przyszli małżonkowie. Sklep lub firmy wielokrotnie proponują gotowe wiązanki - poczynając od bogatych zdobień przyczepianych na maskę, po hałasujące puszki wiązane na zderzaku. Niezwykle popularne stają się zabawne tablice rejestracyjne oraz główki kwiatowe tworzące wzór na dachu lub drzwiach.
 
Moc kwiatów w dniu jesiennego ślubu jest więc nieoceniona. Sztuczny wrzos i lawenda nie tylko nawiązują do okresu wrześniowo - listopadowego, ale przede wszystkim wykazują się dużą trwałością i walorami estetycznymi.
Powiedz "tak" w towarzystwie tych dekoracji!

Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:

Ile kalorii ma ciasto tortowe
Ile kalorii mają płatki śniadaniowe

Wersja do druku