Najwyższy czas na zmianę fotelika? Nie rezygnuj z najwyższej jakości i bezpieczeństwa - wybierz fotelik RWF obrotowy, w którym twoje dziecko będzie wygodnie podróżowało nawet do 4 roku życia. Fotelik tyłem do kierunku jazdy do 18 kg to nie żaden wymysł, a słuchanie głosu rozsądku. Zwłaszcza, że wiele się zmieniło i producenci proponują coraz wygodniejsze rozwiązania, które zachwycą nawet najbardziej wymagających rodziców. 

Obrotowy fotelik RWF dla starszaków - dlaczego warto?

Najwyższy poziom bezpieczeństwa

Nawet najlepszy fotelik montowany przodem nie przechodzi tak pozytywnie testów zderzeniowych, jak RWF. Tymczasem obrotowy fotelik samochodowy tyłem do kierunku jazdy zdeklasował konkurencję w najtrudniejszym z nich - teście zderzeniowym Test Plus. 

Wygoda dla rodzica

Oczywiście, że to ważne! Komfort podczas wkładania i wyjmowania dziecka z samochodu, który zapewnia fotelik RWF obrotowy, to skarb. Zwłaszcza w dniu, kiedy wszystko wydaje się być przeciwko tobie - czas, pogoda, inni ludzie. Nie ma rodzica, który by tego nie docenił.

Idealne dopasowanie do dziecka

Gdy dziecko zmienia łupinę na drugi fotelik, wciąż jeszcze jest małe. Potrzebuje zatem stabilności i odpowiedniego wsparcia. Fotelik RWF obrotowy może mu je zapewnić dzięki wyposażeniu w specjalną wkładkę z materiałów dopasowujących się do jego ciała. Złożona z dwóch części pozwala na stopniowe wyjmowanie i dopasowywanie do rozmiarów malucha.

Najnowsze technologie - by każde dziecko mogło czuć się bezpiecznie

Jednym z powodów, dla których rodzice rezygnują z fotelików tyłem do kierunku jazdy, jest brak możliwości właściwego ustawienia go - tak, by dziecko miało odpowiednią pozycję w podróży. Na szczęście producenci założyli scenariusz najgorszy ze wszystkich. Wzięli pod uwagę największy kąt nachylenia kanapy, który występuje stosunkowo często w samochodach sportowych i stworzyli metodę instalacji Universal Level Technology, która pozwala uzyskać poziomą pozycję fotelika. Nowoczesny fotelik RWF obrotowy może być dopasowany do zdecydowanej większości występujących na rynku modeli samochodów.

Szczególnie w przypadku przewożenia tak małych dzieci, istotne jest odpowiednie absorbowanie energii w czasie zderzenia. Sprawdzony fotelik samochodowy obrotowy 9-18 kg powinien zostać wyposażony w pochłaniacz energii, który ochroni najwrażliwsze partie małego ciałka. Nowoczesne foteliki RWF obrotowe mają tego rodzaju rozwiązania umieszczone w zagłówkach - upewnij się, że wybierasz najwyższą jakość. Ważne będą wysokiej jakości materiały i konstrukcja o różnych strefach elastyczności.

Dzięki pochłaniaczowi energii Dynamic Force Absorber™, fotelik BeSafe iZi Twist i-Size jest wyposażony w najnowocześniejsze rozwiązanie umieszczone w zagłówku fotelika, które zapewnia optymalną ochronę dla najbardziej wrażliwych części ciała dziecka.

Wykonany jest ze specjalnych materiałów i konstrukcji o różnych strefach elastyczności, które optymalnie pochłaniają siły podczas zderzenia bocznego poprzez zginanie się po wewnętrznej stronie, i pozostawanie bardziej sztywnym po zewnętrznej stronie.Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku