Każdy z nas ma swój sposób na wypełnienie wolnego czasu, szczególnie podczas długich, jesiennych wieczorów. Jedni uwielbiają wsunąć się pod ciepły kocyk z filiżanką gorącego kakao i dobrą książką, inni zaś wolą spacery lub kino. A jaki ty masz sposób na to, by porzucić jesienną nudę? Może pora wybrać się na jakąś imprezę, kupić bilet na koncert ulubionej kapeli, albo całkiem na przekór posłuchać czegoś zupełnie innego, przecież upodobania się zmieniają.

Jeśli w młodości słuchałeś ostrego rocka, nie znaczy że teraz nie możesz wybrać się do opery. Spójrz poniżej może któraś z tych imprez przypadnie Ci do gustu.

Silesia Beer Fest VII

11. oraz 12. października 2019 w Katowicach w Galerii Szyb Wilson, odbędzie się już siódma edycja festiwalu piw rzemieślniczych w regionie. Na tejże imprezie zaprezentuje się dwudziestu pięciu wystawców browarów. Będziesz miał okazję zdegustować kilkuset różnych rodzajów piwa, oprócz tego będą również food trucki, a także bezpłatne porady dotyczące piwowarstwa domowego. Na galę Stand Up zapraszają Piotr Popek, Maks Podalak, Jasiek Borkowski, i Michał Kutek.

Kolędy Świata

Po złotej polskiej jesieni, nadchodzi kolejna równie piękna pora roku zima. To magiczny czas, a świąteczna atmosfera udziela się każdemu. Są to jedyne święta w ciągu całego roku, które wprost kochamy. Nie ma także osoby, która śmiało mogłaby powiedzieć, że nie lubi kolęd, przecież u niektórych wywołują one ogromne wzruszenie, czasem nawet do łez. Usłyszeć kolędy w Kościele Rektoralnym pw. Przemienienia Pańskiego w Krakowie to prawdziwy zaszczyt. Zaproś najbliższą Ci osobę lub nawet całą rodzinę na ten przepiękny koncert kolęd znanych i lubianych na całym świecie.

Jeżeli już mowa o polskich kolędach to na pewno nie zabraknie wśród nich „Lulajże Jezuniu”, „Cicha noc”, oraz „Bóg się rodzi”, ale i „Feliz Navidad”, „White Christmas”, „Jingle Bells”, zagra do tego świetny jazzowy band Prestige Chamber Orchestra. Te koncerty odbędą się 25.-29. grudnia 2019. Pomyśl o prezentach świątecznych, może to właśnie bilet na koncert kolęd będzie tym najbardziej trafionym. Bilet zakupisz tutaj: https://www.biletomat.pl/imprezy/

Termy Maltańskie-Poznań

Nie jesteś typem kanapowca i obca jest Ci nuda? Uwielbiasz wszelkiego rodzaju sporty oraz różne aktywności ruchowe? Wybierz w takim razie bilet na Termy Maltańskie w Poznaniu. Dostępne tam są pełnowymiarowe baseny sportowe o głębokości 5 m, a także Aquapark dla całej rodziny, posiada on 16 różnych basenów, plaże zewnętrzną, kurtyny wodne, 13 zjeżdżalni, bicze wodne, jacuzzi, basen z falami, a także statek piracki dla najmłodszych śmiałków. Jest także coś dla osób uwielbiających relaks: sauna, łaźnia kwiatowa, turecka tężnia solna, a także grota śnieżna. Przy zakupie biletu pamiętaj, że te atrakcje zawiera strefa żółta.

Czy to wystarczająco dużo atrakcji na teraz? Jak myślisz, czy znajdzie się tu coś dla Ciebie?
Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku