Wizerunek – nasza cywilizacja dba o niego wyjątkowo mocno. Dlaczego? Opinie na nasz temat buduje bardzo często pierwsze wrażenie. Dbałość o szczegóły może w wielu przypadkach stać się naszym atutem – budować odpowiedni poziom respektu, oddawać charakter i zmysł artystyczny, wyrażać osobowość. W męskiej garderobie takie złożone zadanie przypadło tytułowemu portfelowi skórzanemu. Męskie dodatki potrafią czynić cuda i powinniśmy cenić je nie tylko za ich praktyczny charakter. Sprawdźmy, co o posiadaczu portfeli męskich ze skóry mogą pomyśleć inne osoby…

Portmonetki męskie skórzane – symbol poukładania i dbałości o detale

Współczesny gentleman to człowiek, który wyjątkowo ceni harmonię, bo jak wiadomo „harmonia rodzi zwycięstwo”. Poczucie poukładania i kontroli sprawia, że silnie podbudowana jest pewność siebie i codziennie dodaje to animuszu oraz energii w stawianiu czoła wyzwaniom. Posiadacz dobrze dobranego portfela męskiego skórzanego to najpewniej osoba, która ceni sobie jakość i stawia na wyroby szczegółowo dobrane. Ręczny szew, licowana skóra, tłoczone logo, idealnie dobrane wymiary i kolor, który komponuje się z pozostałą galanterią skórzaną – płacąc w sklepie portfelem męskim tego typu sygnalizujemy naturę prawdziwego gentlemana.

Foto: Cienki portfel typu slim od Gentle-man.pl

Skórzany portfel męski to ponadczasowy symbol elegancji

Natura mężczyzny, który ceni klasyczne wzorce, tak w życiu jak i modzie, nie zawsze jest widoczna na pierwszy rzut oka. W wielu przypadkach męski portfel ze skóry może stać się właśnie tym „atrybutem”, który jako pierwszy zasygnalizuje światu, z jakiej gliny jesteśmy ulepieni. Przykłady? Weźmy choćby pierwszą randkę z kobietą – jak wolelibyśmy zapłacić za szykowną kolację: szukając pieniędzy walających się luzem po kieszeniach, czy dobywając portmonetki męskiej, skórzanej, lśniącej i eleganckiej? Odpowiedź jest oczywista – w takich przypadkach męski portfel potrafi być nieocenionym dodatkiem do garderoby.

Skórzany portfel męski slim – atrybut konkretnego faceta!

Mężczyzna, który nie dzieli włosa na czworo, lecz stanowczo kroczy przed siebie to może i staroświecki, ale ukształtowany przez stulecia model gentlemana. Dla konkretnego faceta, praktyczne dodatki do garderoby są wyjątkowo cenne. Do takich zaliczyć można męski portfel ze skóry typu slim. To małe etui, przypominające niewielką klapkę noszoną w kieszeni, w bardzo wygodny sposób pozwala nosić najpotrzebniejsze dokumenty oraz banknoty. Kieszenie nie wydają się wówczas wypchane, męski portfel jest bardzo kompaktowy i lekki, a płacenie zbliżeniowe trwa zaledwie kilka sekund.

Czy warto inwestować w skórzane portfele męskie? Wyroby ze skóry licowanej są trwałe i odporne na wiele czynników niszczących. Jeśli odpowiednio zadbamy o swoją galanterię skórzaną, będzie służyć przez dziesięciolecia, a co ważniejsze – nigdy nie wyjdzie z mody. Dla współczesnego gentlemana to rozsądnie wydane pieniądze.
Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku