Dwie wspaniałe kolekcje dywanów, cenionego na rynku producenta Dywanopol Polska są bliżej niż myślisz. To Alfa i Soho.

Kolekcje dywanów Alfa i Soho, to wspaniałe i godne polecenia wyroby tkackie. Zasługują one na szczególne uznanie i są dostępne w regularnej sprzedaży firmy Dywanopol Polska. Dzięki temu, każdy klient może cieszyć się z posiadania tak efektownie wyglądających dywanów. Oferta firmy Dywanopol to propozycja dla osób, posiadających pomieszczenia, urządzone w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym. Te kolekcje sprawią, że odmienisz nimi każde wnętrze, jak również nadasz mu bardziej przytulnego i ciepłego charakteru. Z pewnością znajdziesz w nim interesujący Cię model dywanu, pochodzący z kolekcji Alfa i Soho. Gwarantujemy Ci, że będzie to doskonała decyzja zakupowa, a  Ty będziesz cieszyć się z posiadania efektownie wyglądającego i trwałego dywanu, który posłuży Ci na wiele sezonów.

SĄ BLIŻEJ CIEBIE NIŻ MYŚLISZ – klasyka z nutą nowoczesności, czyli dywany z KOLEKCJI Alfa

 

Kolekcja dywanów Alfa to dla Ciebie szansa na to, abyś przekonał się, że można korzystać z rozwiązań klasycznych, ale równocześnie iść z duchem nowoczesności. Piękne dywany Alfa opierają się na wielowiekowych rozwiązaniach, dotyczących wzornictwa dywanów. Kolekcja dywanów Alfa nawiązuje jednak również do współczesności, co widoczne jest w lekkim odświeżeniu klasycznych wzorów i zaprezentowaniu ich w nowej odsłonie. Dlatego też, dywany Alfa doskonale sprawdzą się w pomieszczeniach, urządzonych, zarówno w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym. Efektowne dywany Alfa mogą zdobić podłogę Twojego salonu, sypialni, jak i gabinetu do pracy, którego eklektyczny wystrój łączy w sobie nowoczesność i klasykę. Dywany Alfa mają wysokość runa +/- 9 mm. To dywany z rodzaju PP BCF, które zostały wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego - polipropylenu. Są one bardzo wytrzymałe oraz odporne na deformacje i liczne odkształcenia. Dywany Alfa bardzo dobrze poddają się zabiegom czyszczącym, nie wchłaniają wilgoci oraz nie zmieniaj pierwotnych kolorów. Dywany PP BCF z kolekcji Alfa wyróżnia atrakcyjna cena. Cieszą się one bardzo dużą popularnością wśród stałych klientów firmy Dywanopol Polska. Kolekcja Alfa to estetycznie wykonane, trwałe i bogato zdobione dywany. Ich wyjątkowe walory sprawiają, że spełnią one oczekiwania każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Dywany Alfa to dodatki, które sprawią, że każde pomieszczenie w Twoim domu lub mieszkaniu, nabierze bardziej przytulnego i ciepłego charakteru.

Dywan Klasyczny BCF Alfa 02 czerwony

 

Uniwersalne i praktyczne dywany Soho znajdują się na wyciągniecie Twojej ręki

 

Dywany z kolekcji Soho to wyroby tkackie, które pasują do każdego pomieszczenia, zarówno tego, które jest utrzymane w stylu klasycznym, jak i w nowoczesnym. Możesz już dzisiaj zamówić dywan tego typu w kolorze szarym, czarnym lub białym. Dywany Soho są bardzo łatwe w utrzymaniu w czystości, nawet, gdy w Twoim domu czy w mieszkaniu przebywają małe dzieci oraz zwierzęta.  Ich niskie runo ma długość +/- 9 mm. Tym, co wyróżnia kolekcję dywanów Soho, jest ich uniwersalna i ponadczasowa kolorystyka oraz geometryczne, nowoczesne wzornictwo. To dodatki, które uzupełnią wnętrze Twojego salonu, sypialni, gabinetu oraz przedpokoju. Musisz pamiętać, że kolekcja Soho, to dywany z rodzaju PP BCF, które zostały wykonane z wytrzymałego, estetycznego polipropylenu, dzięki czemu są one odporne na odkształcenia, deformacje, szarzenie i odbarwienia. Dywany polipropylenowe Soho mogą stać się główną lub bardzo ważną dekoracją w każdym Twoim pomieszczeniu, dopełniając jego wnętrze oraz przykuwając uwagę każdego, kto je odwiedzi.

Dywan nowoczesny Soho 02 - Szaro-Biały

Kolekcja dywanów Soho i Alfa to wspaniała propozycja, dzięki której możesz stać się właścicielem praktycznego, modnego oraz efektownie wyglądającego dywanu.
Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku