W okresie letnim często szukamy zajęć dla naszych dzieci. Kiedy nie chodzą do szkoły wysyłamy je na półkolonie i różne zorganizowane zajęcia. Świetnym pomysłem są również wycieczki krajoznawcze po okolicy, ale także wyjście do kina. Zwłaszcza teraz, gdy powstało kilka bardzo ciekawych produkcji.

Król lew

Pokolenie współczesnych 30-latków na pewno pamięta "Króla Lwa". Dzięki filmowej wersji, która właśnie trafiła do kina cała rodzina może na nowo przeżywać losy Simby. Jest idealną propozycją zarówno dla najmłodszych, jak i dla nieco starszych osób, które będą mogły cofnąć się myślami do dziecięcych lat. Bilety na seans można nabyć nie tylko w kasie kinowej ale również na https://biletyna.pl/film. Chętnych do obejrzenia filmu jest wiele dlatego warto się pospieszyć.

Corky, psiak królowej

Tym razem przyszła pora na animowaną historię o wesołym czworonogu królowej. Niestety uroczy zwierzak pewnego dnia traci swoją pozycję w pałacu i trafia do schroniska. Wtedy to zaczyna się jego przygoda życia, w której musi nauczyć się, jak być zwykłym psem. Poszukując drogi do domu odkrywa, że prawdziwych przyjaciół poznaje się po tym, że w potrzebie chętnie wyciągną pomocną dłoń.

Alladyn

Kto nie pamięta słynnego dżina, mieszkającego w lampie, który nie zawsze spełniał życzenia zgodnie z oczekiwaniami? Najnowsza produkcja jest bardzo zabawna o wesoła.` Filmową wersję Alladyna zrealizował Guy Ritchie, więc na nudę nie można narzekać. Dzieci z pewnością będą zachwycone, a po wizycie w kinie zamarzą o niezwykłej lampie.

Praziomek

Jest to piękna historia pełna przygód i nietypowego humoru o zwariowanym poszukiwaczy przygód oraz jego niezwykłym towarzyszu. Sir Lionel Frost uważa się za najwybitniejszego na świecie tropiciela mitów i potworów, ale dla świata jest tylko szalonym dziwakiem. Postanawia udowodnić innym, że się mylą. Nie wie jednak jakie niespodzianki na niego czekają w związku z tym.

Pokemon Detektyw Pikachu

W tym roku możemy zobaczyć pokemony od nieco innej strony, niż do tej pory. Prywatny detektyw Harry znika w niewyjaśnionych okolicznościach, a odnaleźć próbuje go jego syn. Z pomocą spieszy mu dawny partner ojca, niezwykle sympatyczny pokemon Pikachu. Historia dzieje się współcześnie, w świecie w którym istnieją także inne Pokemony.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku