Odkryj piękno, które nosisz w sobie! Uważasz, że zabiegi medycyny estetycznej nie są dla Ciebie? Jak przekonują specjaliści pracujący w tym obszarze, wielu z ich pacjentów stanowią osoby młode, które dopiero przekroczyły 20 rok życia. W ich zachowaniu nie ma jednak nic niepokojącego, ponieważ medycyna estetyczna to nie tylko zabiegi anti-aging, lecz także szereg czynności skoncentrowanych na wydobywaniu naturalnego piękna kobiet i mężczyzn. Dlaczego warto odwiedzić gabinet medycyny estetycznej już teraz? Przekonaj się!

Medycyna estetyczna poniżej 30 roku życia? Dlaczego nie!

      Procesy starzenia w skórze człowieka zachodzą już w okolicy 25 roku życia. Naturalne włókna kolagenowe ulegają osłabieniu, a cera traci elastyczność i jędrność. Nie powinien dziwić więc fakt, że najpopularniejszymi zabiegami wykonywanymi w ramach medycyny estetycznej są terapie anti-aging. Klienci mają do wyboru leczenie angażujące komórki macierzyste, lifting, czy wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym. Mają one za zadanie pobudzać naturalne włókna skóry i likwidować widoczne zmarszczki. 

      Poza wypełnianiem oznak starzenia medycyna estetyczna zakłada korygowanie wyglądu pacjentów. Osoby skarżące się na nieproporcjonalną budowę twarzy mogą bez długotrwałego procesu rekonwalescencji poddać się korekcie nosa kwasem hialuronowym, czy wypełnieniu ust. Najważniejszą z zalet tego typu terapii jest ich niewielka inwazyjność, która zachęca klientów do poddawania się zabiegom. Już po kilku dniach skóra pacjenta wraca do naturalnego wyglądu - bez opuchlizny, siniaków, czy blizn.

Piękny wygląd bez ingerencji chirurga

      Gościem kliniki medycyny estetycznej może stać się osoba w każdym wieku. Terapie cechują się bowiem dużym zróżnicowaniem, biorąc pod uwagę nie tylko wiek pacjenta, lecz także potrzeby jego ciała. Jedną z wielu korzyści korzystania z osiągnięć medycyny estetycznej jest możliwość walki z różnymi defektami skóry za pomocą bezpiecznych metod. Pacjenci gabinetów mogą korzystać z kuracji zwalczających przebarwienia skórne, a nawet... cellulit! Wszystko to bez jakiekolwiek ingerencji chirurga. Wyłącznie za pomocą wstrzykiwania bezpiecznych preparatów oraz korzystania z najnowocześniejszych urządzeń osiągnąć można efekty porównywalne z tymi, które oferowane są przez chirurgię plastyczną. Pacjenci gabinetów kosmetologicznych mają możliwość skorzystania z liftingu niewymagającego użycia skalpela, a nawet usunięcia znamion wyłącznie za pomocą lasera. 

Co z kwestią bezpieczeństwa? 

      Każdy pacjent to dla pracownika gabinetu medycyny estetycznej oddzielny przypadek. Dzień wykonania zabiegu poprzedzany jest stosownymi konsultacjami, tak by zagwarantować najwyższe bezpieczeństwo w trakcie jego wykonywania. Zarówno stosowany sprzęt, jak i preparaty przystosowane są do współpracy ze skórą człowieka. Medycyna estetyczna do zabiegów wykorzystuje między innymi komórki macierzyste, czy dwutlenek węgla. Kosmetolodzy troszczą się o dobranie najbardziej efektywnej metody pracy do danego pacjenta, przez co terapie kończą się pożądanymi wynikami. 

      Z zabiegów medycyny estetycznej warto korzystać niezależnie od wieku. Zakres wykonywanych terapii jest tak szeroki, że osoby o zróżnicowanych problemach z pewnością znajdą coś dla siebie. Medycyna estetyczna nie powinna kojarzyć się jedynie z wypełnianiem zmarszczek, lecz dbaniem o skórę od wewnątrz, jednocześnie podkreślając naturalne piękno pacjenta. Poza specjalistycznymi terapiami w gabinetach medycyny estetycznej wykonać można także makijaż permanentny, czy lifting ultradźwiękami. 

TOP 10 zabiegów medycyny estetycznej w Warszawie

  • Redukcja tkanki tłuszczowej i usuwanie cellulitu
  • Mezoterapia igłowa
  • Zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego 
  • Usuwanie nadpotliwości 
  • Zamykanie naczynek
  • Powiększanie ust 
  • HIFU
  • Usuwanie zmian skórnych
  • Botoks, wygładzanie i usuwanie zmarszczek
  • Usuwanie przebarwień

       Pacjenci gabinetów medycyny estetycznej zgodnie twierdzą, że zabiegi wykonywane przez lekarzy medycyny estetycznej oraz te przez profesjonalnych kosmetologów poprawiają ich naturalny wygląd i samopoczucie. Co ważne, nie chodzi jedynie o powierzchowne potraktowanie ciała i zagwarantowanie krótkotrwałego efektu, lecz terapie, które od wewnątrz dbają o piękny wygląd ciała i skóry. Gabinety z Warszawy, które cieszące się najlepszą opinią wśród pacjentów oraz opisy zabiegów i porady dotyczące skutecznych zabiegów medycyny estetycznej znajdziesz na stronie https://medycynaestetyczna.waw.pl/ - czekają właśnie na Ciebie!


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku