Dobrze dobrany podkład to podstawa udanego makijażu. Bez niego nawet najlepiej podkreślone oczy, brwi, czy usta nie prezentują się odpowiednio. Twój makijaż będzie wyglądał na niepełny, taki, któremu czegoś brakuje. Jak zatem wybrać podkład idealny? Taki, po który będziesz sięgać każdego dnia z przyjemnością? I polecisz go swoim koleżankom?

Marka i inne walory estetyczne!

Podkład Double Wear Stay-In-Place

Kiedy mówi się o podkładach, zazwyczaj aspekt ten nie jest najczęściej opisywany. Opakowanie podkładu i jego dozownik, bo o nim mowa to jednak bardzo ważna kwestia. W końcu to produkt, po który będziesz sięgać codziennie, dlatego powinien być wygodny w użytkowaniu, a do tego mieć piękny, estetyczny pojemnik.

Taką propozycje mają znane i cenione marki, przykładem może tu być Estee Lauder Double Wear Stay-In-Place Makeup, a konkretnie podkład kryjący z filtrem SPF10. Nie jest to nowy produkt na rynku, w internecie znajdziesz bardzo dużo recenzji na jego temat.

Dobry podkład – to wiele odcieni

Dobór odpowiedniego odcienia podkładu nie należy do najłatwiejszych zadań. Czasami potrzeba długich poszukiwań, testowania próbek, oceniania jak prezentuje się na skórze w świetle dziennym, a jak po całym intensywnym dniu. Wspomniany podkład Estee Lauder Double Wear Stay-In-Place Makeup dostępny jest w ponad dwudziestu odcieniach.

Zapewne znajdą tutaj coś dla siebie posiadaczki skóry jasnej, normalnej, jak i bardzo śniadej. Dużym plusem jest to, że podkład nie zmienia koloru w ciągu dnia i nie rozmazuje się. Jak informuje producent, kosmetyk Estee Lauder Double Wear utrzymuje się na twarzy przez 24 godziny.

Bezpieczny dla naszych ubrań

Jasne i białe rzeczy po kontakcie z fluidem bardzo często trudno jest doprać. Nieestetyczne żółte i brązowe plamy nie chcą zniknąć nawet po kilku praniach. Czy wiesz, że na rynku dostępne są podkłady, które nie sprawiają tego typu problemów? Kiedy się na niego zdecydujesz, nie będziesz się martwić o to, że zniszczysz swój sweter, czy bluzkę. Jeden z przykładów został już przez nas zaprezentowany.

Ochrona skóry przed słońcem – to podstawa!

Niestety promieniowanie słoneczne może bardzo niekorzystnie działać na naszą skórę. Między innymi przyspiesza proces starzenia. Dlatego tak ważne jest, aby stosować specjalne kosmetyki z filtrem SPF. Niekiedy nawet minimalna ochrona wystarczy, zaczynaj od 10 SPF.

Kosmetyk pozwala oddychać skórze

Taki podkład zazwyczaj nakładamy rano i mamy go na swojej skórze przez cały dzień. Zmywamy go dopiero przed pójściem spać. Dlatego nie może zatykać skóry, musi umożliwiać jej oddychanie. Efekt taki można uzyskać dzięki beztłuszczowej konsystencji takiego kosmetyku. Zapewnia to wspomniany produkt Estee Lauder Double Wear, nie bez powodu nosi miano „drugiej skóry”.

Idealne krycie to piękna skóra – przekonaj się o tym!

Dobry podkład to taki, który zakryje wszelkie niedoskonałości, rozszerzone naczynka. A rumień na twarzy nie będzie miał żadnych szans. O to przecież chodzi! Estee Lauder Double Wear właśnie z tego konkretnie słynie! W internecie znajdziesz bardzo dużo pozytywnych opinii na jego temat. Ty również możesz sprawdzić, jak działa – nie czekaj!


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku