Bez względu na to, po co i dla kogo organizowana jest impreza firmowa, warto zatroszczyć się o oprawę wydarzenia w najmniejszych detalach. Coraz częściej kulminacyjnym momentem zabawy stają się występy artystyczne. Już nie tylko dobre jedzenie i pełen bar są wyznacznikiem udanej imprezy. Występy sceniczne podnoszą prestiż spotkania i jego atrakcyjność.

Organizacja imprezy firmowej jest sporym wyzwaniem. Taki event może mieć charakter oficjalny lub rozrywkowy. Czasem stanowi element negocjacji czy biznesowych rozmów, jest elementem wieńczącym pracowity wieczór. Sprzyja nawiązywaniu relacji zawodowych, podtrzymywaniu i rozwijaniu już istniejących. W przypadku spotkania organizowanego z myślą o pracownikach celem jest integracja i poznanie się również na płaszczyźnie prywatnej, skrócenie dystansu na linii szef — podwładny.

Występ artysty na imprezie firmowej

Imprezy firmowe zazwyczaj są eleganckie i kulturalne. Odbywają się w stylowych miejscach, salach konferencyjnych, restauracjach lub w plenerze. Dlatego występ artystyczny, który ma być jednym z punktów programu rozrywkowego, powinien być równie spektakularny. Nie masz pomysłu, jakiego artystę zaprosić? Możesz spróbować:

  • zorganizować mini koncert, zapraszając do udziału lokalną kapelę; a może któryś z pracowników ma własny zespół lub gra ze znajomymi? Warto włączyć w organizację imprezy również jej uczestników;
  • zaprosić kabaret lub komika, który przeprowadzi skecz lub inną formę rozrywki scenicznej,
  • nawiązać współpracę z iluzjonistą, który zorganizuje pokaz magiczny z udziałem publiczności.

Pokaz iluzjonistyczny

Wiele form występów i rozrywek jest znaną już i praktykowaną od lat atrakcją na imprezach firmowych. Dlatego, jeśli nie chcesz powielać pomysłów z poprzednich lat i zależy Ci na tym, aby zaskoczyć swoich gości, kontrahentów czy pracowników, dobrym pomysłem będzie organizacja pokazu iluzjonistycznego. Zazwyczaj dobry magik jest w stanie rozluźnić atmosferę nawet na oficjalnych, biznesowych spotkaniach. Program jego występu dopasowywany jest do okoliczności, utrzymywany na wysokim poziomie, kulturalny. Zawsze przed spotkaniem, przebieg pokazu omawiany jest z organizatorem.

Dużą sympatią cieszą się występy z udziałem publiczności. Ale równie dobrze możesz umówić się na występ sceniczny, który będzie rodzajem performance z udziałem iluzjonisty na event Just Edi Show:

  • iluzja close-up —bezpośredni kontakt z uczestnikami zabawy, aktywna improwizacja, korzystanie z rzeczy osobistych, które udostępnią widzowie,
  • iluzja sceniczna — magiczna atmosfera, integracja między uczestnikami i artystą, prezentowanie numerów z udziałem publiczności.

W każdej sytuacji efekt będzie spektakularny, a publiczność zahipnotyzowana. Na dużych imprezach, w których bierze udział kilkaset osób lepiej postawić na występ sceniczny. Pamiętaj o dobrym oświetleniu i nagłośnieniu miejsca pokazu. Przy bardziej kameralnych spotkaniach uczestnicy z chęcią wezmą udział w iluzji typu close-up.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku