Czaruje, wodzi na pokuszenie, a przy tym pozostaje elegancka i wytworna. O czym mowa? Oczywiście o bieliźnie koronkowej, którą kochają nie tylko przedstawicielki płci pięknej, ale również ich partnerzy. I nie trudno się temu dziwić. Mimo, że odkrywa ciało rozpalając męskie wyobraźnie do czerwoności to jednak pozostaje subtelna i pruderyjna. Eksponując piękno kobiecego ciała, wpływa na wzrost atrakcyjności, tym samym podnosząc własną samoocenę. W ogromie wielu tych atutów, koronki zdominowały bieliźnianą modę damską, towarzysząc im zarówno w codziennych stylizacjach, jak i tych typowo nocnych.

Czas wyjść z lamusa!

Moda na koronki powróciła w wielkim stylu i opanowała kobiece szafy. Nic w tym dziwnego. Ten uwielbiany i chętnie manifestowany trend sprawia, że czujemy się bardziej kobieco, powabnie i seksownie. I niezależnie od tego, czy dotyczy koronkowej bielizny, sukienki czy innych elementów garderoby, staje się wyznacznikiem kobiecości – chętnie celebrowanym przez panie w każdym wieku.

Bielizna koronkowa – subtelnie, a może z pazurem?

Decydując się na figi lub biustonosze z koronki mamy przed sobą morze możliwości. To własna wyobraźnia i fantazja powinna okazać się sternikiem w wyborze konkretnego modelu. Albowiem o ile nieśmiałe, wstydliwe panie skierują swój wzrok w kierunku delikatnych, koronkowych akcentów, o tyle zdecydowane, nie stroniące od wyimaginowanych zestawów klientki chętnie pokuszą się o odważne modele. Bielizna koronkowa niejedno ma imię, a jej urokliwe zdobienia pokazują, że poprzez kunsztowne wykończenie można wyglądać równie uwodzicielsko, jak i elegancko.

Nocna bielizna koronkowa dla romantycznych księżniczek

Ciekawą kategorię produktów tworzą koronkowe piżamy. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że są uniwersalne. Pasują bowiem zarówno dojrzałym, świadomym kobietom, jak i młodym, bujającym w obłokach dziewczynom. Niech jednak nikogo nie zmyli ta elastyczność zastosowań, albowiem ile koronek, tyle różnych typów osobowości, zmysłowości i atrakcyjności. Koronkowa bielizna nocna nie krępuje ruchów, pozwala zachować swobodę i lekkość. A przy tym pozostaje kusząca i zmysłowa.

Koronkowe biustonosze – także dla pań z mniejszym biustem

O ile jeszcze do niedawna posiadaczki małych biustów nie wyobrażały sobie kupna innego stanika niż typu push-up, o tyle teraz coraz chętnie sięgają po modele koronkowe, które delikatnym materiałem i kunsztownym wykonaniem potrafią zdziałać cuda. Co ciekawe – nawet wtedy, gdy nie są pasjonatkami miękkich biustonoszy. Ten trend jest silnie zauważalny nawet w codziennej modzie damskiej, albowiem pokazywanie bielizny koronkowej spod ubrania stało się silnym akcentem w wielu stylizacjach, nie tylko tych typowo imprezowych, klubowych. Nie lada gratkę znajdą dla siebie również właścicielki większych biustów. Dla nich również koronkowi producenci przygotowali ciekawe modele. Są nimi pół-usztywniane biustonosze z olbrzymią ilością zmysłowej koronki, transparentnego tiulu na miseczkach oraz szerokich ramiączkach, które podkreślą dekolt i staną się atrakcyjną bazą całej stylizacji.

 


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku